Poleć system znajomym
i zdobądź nagrodę!

Zaproś znajomego do GetResponse – oboje dostaniecie po 100 zł premii
na poczet przyszłych rachunków.

Jeżeli zaprosisz 3 znajomych, którzy założą płatne konta, otrzymasz darmowy dostęp do wybranego kursu z programu Digital Marketing Certification GetResponse!
Zaproś znajomych Regulamin Programu Polecającego

Jak to działa?

KROK 1

Zapraszasz znajomych oraz osoby z sieci zawodowych kontaktów do przetestowania GetResponse, wysyłając im wiadomość email, publikując informację w mediach społecznościowych lub wklejając swój spersonalizowany link na blogu czy też stronie www.

KROK 2

Za kliknięcie w link i zakup konta w GetResponse, zarówno Ty jak i polecony przez Ciebie klient otrzymacie premię w wysokości 100zł na poczet przyszłych płatności.

step-2 1 PRO

KROK 3

Aby sprawdzić konta utworzone z Twojego polecenia oraz pozyskane premie, odwiedź zakładkę “Poleć znajomemu” w swoim koncie GetResponse. Przyznane premie możesz wykorzystać na poczet przyszłych płatności w dowolnym momencie.

100 zł 100 zł

KROK 4

Zaproś 3 znajomych do założenia płatnych kont GetResponse i uzyskaj darmowy dostęp do kursu z programu certyfikacyjnego. Zostań ekspertem od online marketingu – i to bezpłatnie!

Najczęściej zadawane pytania

Każdy użytkownik płatnego konta GetResponse może wziąć udział w programie polecającym.

 • Kto może dołączyć do programu polecającego?

  Każdy użytkownik płatnego konta GetResponse może wziąć udział w programie polecającym. Nie masz jeszcze konta? Załóż je tutaj.

 • Gdzie znajdę mój indywidualny link?

  Zaloguj się do konta i przejdź do menu Poleć znajomemu.

 • Ilu znajomym mogę polecić konto?

  Ilu tylko chcesz! Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o polecanie kont znajomym. Jedynym ograniczeniem jest wysokość premii w skali roku.

 • Jaką premię mogę uzyskać?

  Możesz zdobyć nawet 1000 zł premii rocznie – niezależnie od liczby poleconych kont.

 • W jaki sposób otrzymam kupon na bezpłatny kurs certyfikacyjny?

  Będziesz mógł otrzymać kupon, gdy 3 z Twoich znajomych założy płatne konta. Sprawdzenie tych poleceń może potrwać do 30 dni. Po weryfikacji wyślemy do Ciebie kupon i przygotujemy konto certyfikacyjne.

 • Już udało mi się polecić przynajmniej 3 płatne konta. Czy dostanę za to nagrodę?

  Oferta nie działa wstecz – jeśli Twoi znajomi założyli płatne konta przed startem promocji, musisz polecić jeszcze przynajmniej kolejne 3 konta, aby zdobyć nagrodę. Oferta pozwala wygenerować kupon na jeden kurs z programu certyfikacyjnego.

 • W jaki sposób mogę skorzystać z premii?

  Przejdź do menu Poleć znajomemu i wybierz opcję "Wykorzystaj premię". Dzięki temu przypiszesz ją do następnego rachunku.

Pomóżmy sobie nawzajem!

Zaproś znajomych Regulamin Programu Polecającego