Autofunnel

Twoja doskonale naoliwiona maszyna sprzedażowa

Gotowy, zautomatyzowany system, w którym krok po kroku zbudujesz landing pages,
zautomatyzujesz wysyłkę wiadomości, sprzedasz swoje produkty, odzyskasz porzucone zamówienia i zarobisz pieniądze.

Wszystko to w jednym koncie GetResponse.

Zobacz Autofunnel w akcji

Ty uzupełnij luki, a my zajmiemy się resztą

Najpierw wygeneruj ruch...

 • Facebook AdsNOWOŚĆ

  Kupuj precyzyjne reklamowanie treści na Facebooku z poziomu konta GetResponse i zacznij kierować na Twoje landing pages ruch wysokiej jakości.

 • Social Ads CreatorNOWOŚĆ

  Korzystaj z gotowych szablonów uszytych na miarę dla Twojej firmy i w kilka minut stwórz z nami oszałamiające animacje - nawet jeśli nie jesteś projektantem graficznym. Wszystko zrobisz w aplikacji na telefonie, bez dodatkowych kosztów.

... potem skieruj go na Twoje atrakcyjne
landing pages

 • Landing pages

  Z łatwością twórz piękne i skuteczne strony dostosowane do branżowych standardów, dzięki czemu ludzie będą mogli zapisać się na Twoją listę lub zarejestrować się na webinar.

... potem skonwertuj odwiedzających stronę
w subskrybentów i potencjalnych klientów...

 • Formularze

  Są wbudowane w Twoje landing pages i automatycznie przypisane do Twojej kampanii - wystarczy, że dodasz do nich niezbędne pola.

 • Pop-upy na opuszczenie strony

  Zdobywaj więcej konwersji poprzez zbieranie adresów email osób odwiedzających, które chcą opuścić Twoją stronę. Ty musisz tylko dostosować swoje treści.

... buduj z nimi relacje i spraw,
by stali się Twoimi żarliwymi fanami...

 • Email marketing

  Powitaj nowe kontakty tuż po tym, jak zapiszą się na Twoją listę i automatycznie wysyłaj im interesujące emaile, aby przygotować ich do zakupów.

 • Webinary

  Przeprowadzaj darmowe lub płatne webinary - możesz je łatwo zintegrować z Twoimi stronami i emailami, nie musisz korzystać z innych usług webinarowych lub wtyczek do przeglądarki.

... potem zachęć ich do kupienia
Twoich produktów...

... i odzyskuj ich, jeśli nie dokończą swojego zamówienia...

 • Wiadomości z porzuconymi zamówieniami

  Przekonaj klientów do finalizacji zamówień zostawionych w koszyku poprzez wysyłanie im wiadomości we właściwym czasie, nie musząc nic samodzielnie ustawiać.

... w końcu - zarabiaj podliczaj zyski!

It’s that simple!

Błyskawicznie uruchamiaj lejki za pomocą gotowych scenariuszy

Masz do wyboru ponad 30 profesjonalnie zaprojektowanych scenariuszy, które są zoptymalizowane pod kątem konwersji i stworzone tak, aby sprzedawać, budować listy kontaktów, prezentować oferty i pomagać Ci w rozwoju.

Zapewniamy teksty marketingowe spod klawiatur ekspertów w zakresie blogowania, coachingu, optymalizacji konwersji i branży ecommerce - scenariusze są idealne dla lokalnych firm, właścicieli sklepów internetowych, twórców ebooków, trenerów, coachów, projektantów, fotografów i osób planujących eventy. To dla Ciebie idealny wybór.

W skład każdego scenariusza wchodzą obrazy wysokiej jakości, projekty i profesjonalne teksty sprzedażowe – wystarczy, że uzupełnisz je szczegółami swojej oferty i możesz zacząć działać.

Dzięki Autofunnelowi możesz osiągnąć swoje
cele biznesowe, bez względu na ich naturę

Prowadź sprzedaż poprzez lejki sprzedażowe

Promuj, sprzedawaj i dostarczaj produkty w sieci za pomocą prostych i skutecznych lejków sprzedażowych Sprzedawaj co tylko chcesz - fizyczne produkty, ebooki lub kursy online. Kieruj ruch prosto na Twoją stronę sprzedażową za pomocą szybkich lejków sprzedażowych lub buduj relacje z nowymi kontaktami przez automatycznie wysyłane wiadomości przed zaprezentowaniem oferty z pełnego lejka sprzedażowego.

Znajdź swoją grupę docelową za pomocą lejków budowania listy

Generuj ruch wysokiej jakości z Facebooka i Instagrama za pomocą kreatora reklam Facebook Ads, zbieraj adresy email użytkowników na Twoim landing page i buduj relacje z publicznością za pomocą automatycznie wysyłanych wiadomości, aby przygotować odbiorców do zakupów.

Monetyzuj wiedzę za pomocą lejków webinarowych

Buduj relacje i zmień swoją wiedzę ekspercką w towar za pomocą darmowych lub płatnych webinarów - bez ponoszenia dodatkowych kosztów za usługę webinarów.

Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
Zobacz wszystkie funkcjonalności