Zapisz się!

Tym samym zyskasz dostęp do wszystkich naszych treści takich jak webinary, ebooki, aktualizacje emailowe i nie tylko!

DARMOWY PORADNIK

Jak polepszyć wyniki firmy dzięki marketing automation – argumenty, które przekonają każdego szefa

Jak polepszyć wyniki firmy dzięki marketing automation – argumenty, które przekonają każdego szefa
Pobierz poradnik
  • Zastanawiałeś się kiedyś, jak dużo czasu poświęcasz na promocję online działalności firmy, w której pracujesz? A może chciałbyś zautomatyzować ten proces?
  • Być może nie jesteś jedyną osobą, która podejmuje decyzję o tego typu inwestycji. Musisz przekonać do tego swojego szefa, jego szefa, a może samego prezesa?
  • Nasz bezpłatny poradnik z pewnością Ci to ułatwi. Pobierz go, a uzbroimy Cię w argumenty, które przekonają Twoich przełożonych do zainwestowania w marketing automation.

SPÓJRZ NA TE DANE:

Kampanie marketing automation mają współczynnik konwersji o 200% (lub więcej) wyższy niż tradycyjne kampanie email marketingowe.
Źródło: 60 Second Marketer
Precyzyjnie stargetowana kampania może zwiększyć współczynnik otwarć o 311%, a współczynnik CTR o 327%.
Źródło: 60 Second Marketer
77% firm, które wykorzystują marketing automation, obserwuje wzrost przychodów oraz skuteczności działań sprzedażowo-marketingowych.
Źródło: 60 Second Marketer

Te i wiele innych danych znajdziesz w naszym poradniku. Dzięki niemu zrozumiesz również:

  • Co osoba na kierowniczym stanowisku bierze pod uwagę, podejmując decyzje – to z pewnością ułatwi dobór argumentów przemawiających za koniecznością zainwestowania w marketing automation.
  • Czym kierują się klienci, podejmując decyzje zakupowe – tak aby przeanalizować go krok po kroku i odpowiednio wdrożyć marketing automation.
  • Co to jest długookresowa wartość klienta – aby przedstawić swojemu szefowi konkretny przykład, poparty liczbami. Szefowie lubią konkrety! :)
Pobierz poradnik