GetResponse is a leader in for Marketing Automation on G2 GetResponse is a leader in Mid-Market for Transactional Email on G2

Zarządzanie bazą kontaktów

Buduj trwałe relacje z klientami

Poznaj odbiorców i sprzedawaj więcej

Obserwując zachowania odbiorców w internecie, możesz dużo się dowiedzieć na ich temat. A to oznacza, że łatwiej będzie Ci wysyłać im właściwe treści, we właściwym czasie i odpowiednim kanale – i pozyskiwać więcej klientów.

Twórz segmenty w swojej bazie kontaktów, aby prowadzić stargetowane kampanie marketingowe. Możesz ustawić jeden lub kilka warunków opartych na tożsamości kontaktu, jego lokalizacji, działaniach i nie tylko. Segmenty aktualizują się automatycznie, więc zawsze będziesz wiedzieć, komu wysłać wiadomość, a kogo wyłączyć z grona odbiorców wysyłki.

W GetResponse masz najlepszy ogląd całej swojej bazy. Łatwo zidentyfikujesz kontakty nieaktywne i najlepszych klientów. Możesz też przeszukiwać ich profile, tworzyć raporty i zarządzać dużą ilością danych na raz.

Zautomatyzuj lejek sprzedaży
i znajdź najlepszych klientów

Wyróżnij najlepiej rokujące leady – i przypisz im punkty i tagi, kiedy wykonają konkretną czynność.

Stwórz kompleksowe cykle marketing automation, które będą odpowiadać każdemu etapowi ścieżki klienta. Określ warunki, które będą przesuwały kontakty przez kolejne cykle. W ten sposób będziesz mieć pełną kontrolę nad doświadczeniem klienta – i odpowiednio dostosujesz wysyłane wiadomości.

Chcesz, by Twoje zespoły marketingu i sprzedaży sprawniej się ze sobą komunikowały? Zidentyfikuj leady marketingowe, sprzedażowe i te, które ostatecznie zespół sprzedaży wykorzysta.

Uporządkowana baza to wysoka dostarczalność

Nieaktywne lub źle wpisane adresy odbiorców mogą wpływać na reputację nadawcy – i na wyniki kampanii. Dlatego w GetResponse automatycznie zarządzamy zapisami, zwrotami, skargami i wypisami z bazy.

Z GetResponse możesz cieszyć się lepszą dostarczalnością emaili – i nienaganną reputacją nadawcy u odbiorców i największych dostawców skrzynek emailowych. Dzięki zapisowi z potwierdzeniem, łatwiej zbudujesz lepszej jakości bazę adresową. W ten sposób komunikujesz się jedynie z tymi osobami, którym podoba się to, co robisz. A efektem tych działań jest więcej otwarć, konwersji i sprzedaży. Do tego masz dowód, że odbiorcy rzeczywiście chcą otrzymywać emaile od Twojej firmy.

Nasi eksperci pomogą Ci zoptymalizować kampanie i pozyskać więcej konwersji. Sprawdzą, jak skonfigurowana jest Twoja domena, zajmą się Twoją reputacją nadawcy i stworzą szczegółowe raporty dostarczalności w oparciu o Twoje kampanie.

Zawsze aktualne dane, w jednym miejscu

Połącz platformy CRM, CMS i e-commerce z GetResponse. Dzięki temu zawsze będziesz pracować na aktualnych danych klientów.

Zintegruj konto w GetResponse z różnymi serwisami, platformami i pluginami. Korzystając z naszego otwartego API, możesz nadzorować bazę, mieć dostęp do statystyk, a nawet przeprowadzać kampanie marketingowe. Wszystko w jednym miejscu, bez potrzeby logowania się do wielu serwisów.

Zarządzasz dużymi bazami danych klientów? Za pomocą FTP możesz importować lub aktualizować bazę. A jeśli wolisz, możesz zostawić to naszemu API, które zrobi to za Ciebie, automatycznie.

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553