W jaki sposób odwiedzający stronę WordPress mogą zapisywać się na moją listę kontaktów?

Aby powiększyć swoją listę kontaktów, możesz zainstalować wtyczkę GetResponse dla WordPress. Wtyczka pozwoli odwiedzającym Twoją stronę WordPress na zapis do listy poprzez:

  • wypełnienie formularza zapisu GetResponse,
  • wypełnienie formularza rejestracyjnego WordPress,
  • zapis do newslettera w sekcji Zostaw Wiadomość,
  • dodawanie klientów, którzy wypełnią formularz zamówienia, pod warunkiem zainstalowania wtyczki WooCommerce.

Uwaga! WordPress pozwala tylko na instalację wtyczki na stronach hostowanych na WordPress.org. Aby zainstalować wtyczkę GetResponse, przejdź do panelu administracyjnego WordPress >> Wtyczki >> Dodaj nową. Wyszukaj integrację z GetResponse i aktywuj wtyczkę. Po instalacji możesz dodawać formularze do swojego bloga, jak również sprecyzować szczegóły zapisu za pomocą komentarzy, strony rejestracji lub podczas zakupu produktów.

Jak mogę użyć formularzy GetResponse, aby umożliwić odwiedzającym stronę WordPress zapis na moją listę?

Aby dodać formularze na własną stronę WordPress, zainstaluj wtyczkę GetResponse dla WordPress. Po zakończeniu instalacji wszystkie formularze GetResponse pojawią się na rozwijalnej liście w edytorze WordPress. Wtyczka pozwala na użycie widgetów, aby dodać formularz do posta, paska bocznego lub stopki. W swoim formularzu możesz użyć układu GetResponse lub WordPress. Do zdefiniowania układu formularza, użyj jego kodu HTML. W celu uzyskania dalszych informacji przejdź do artykułu.

W jaki sposób osoby komentujące mój blog mogą zapisać się na listę?

Osoby, które komentują Twoje posty na blogu, mogą również zapisać się na Twój newsletter. Aby włączyć tę opcję, zainstaluj wtyczkę GetResponse. W ustawieniach wtyczki GetResponse przełącz opcję Subscribe via Comment na pozycję On. Następnie wybierz listę, do której chcesz dodawać kontakty i edytuj tekst, który chcesz wyświetlać obok pola wyboru.

Uwaga: Odwiedzający, którzy nie są zalogowani do WordPressa muszą wpisać swoje imię i adres email, aby zapisać się na Twoją listę. Jeśli są zalogowani, muszą tylko zaznaczyć pole, aby zapisać się na listę.

Czy odwiedzający mogą zapisać się na moją listę za pośrednictwem strony rejestracji WordPress?

Aby umożliwić odwiedzającym stronę WordPress subskrypcję podczas rejestracji, zainstaluj wtyczkę GetResponse. W ustawieniach wtyczki GetResponse przełącz opcję Subscribe via Registration Page na pozycję On. Następnie wybierz listę, do której chcesz dodawać kontakty i edytuj tekst, który chcesz wyświetlać obok pola wyboru.

Używam WooCommerce. Jak rozpocząć dodawanie subskrybentów po zakupie w WordPress?

Wtyczka GetResponse dla WordPress pozwala dodawać do listy osoby, które dokonają zakupu. Zainstaluj wtyczkę. Następnie w ustawieniach wtyczki GetResponse przełącz opcję Checkout integration na pozycję On. Następnie wybierz listę, do której chcesz dodać kontakty podczas finalizacji zakupu. Dodatkowe informacje na temat swoich klientów, pozyskane podczas realizacji transakcji, możesz przesłać do GetResponse jako pola dodatkowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj artykuł, z którego dowiesz się, czym jest newsletter i jak skutecznie komunikować się ze swoimi subskrybentami.