Zostań naszym partnerem

Polecaj nowych klientów i zdobywaj prowizje

Szukasz nowych źródeł dochodu?

Prowadzisz agencję, software house lub niezależną działalność w zakresie konsultingu marketingowego? Dołącz do naszego programu partnerskiego, a otrzymasz wysoką prowizję za każdego klienta poleconego do usługi GetResponse Enterprise.

Dostarcz nam leady, a resztę zostaw nam.

Wystarczy, że dostarczysz nam gotowe do kupna leady. My zajmiemy się resztą - otrzymasz nasze pełne wsparcie w pokazach demonstracyjnych naszego oprogramowania, negocjacjach i wprowadzeniu klienta.

Twój dedykowany konsultant sprzedażowy z GetResponse pomoże Ci również w generowaniu nowych poleceń. Dodatkowo podzieli się swoim doświadczeniem z zakresu konkretnych branż i klientów.

Zarabiaj wysokie prowizje.

Jeśli podpiszemy umowę z poleconym przez Ciebie klientem, otrzymasz 10-20% wartości kontraktu za pierwszy rok. Nie ma żadnych ograniczeń -  otrzymasz taką premię za każdego poleconego klienta, który zacznie korzystać z usługi GetResponse Enterprise.

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553

Umów się na demo

Umów się na demo

Wypełnij formularz, aby zobaczyć krótkie podsumowanie naszych usług i umówić się na szczegołowe demo platformy.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje Twoich danych, aby skontaktować się z Tobą w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji w Polityce Prywatności.