Odnieś sukces z GetResponse

Dołącz do firm, które zwiększają skuteczność i zmniejszają koszty dzięki współpracy z nami.

Klienci o nas

"Współpracuję z GetResponse Enterprise od kilku lat i muszę powiedzieć, że to jest najskuteczniejsze narzędzie do email marketingu, jakie można znaleźć na rynku. Miałem okazję korzystać z wielu platform do email marketingu i GetResponse bije konkurencję na głowę.

Zarządzałem kampaniami mailingowymii dla kilku popularnych sklepów online i w niektórych przypadkach odnotowywaliśmy wzrost ROI z email marketingu nawet o 200%. Narzędzia GetResponse, w połączeniu z łatwością ich użytkowania, sprawiają, że takie wyniki są w zasięgu każdego marketera, bez względu na doświadczenie zawodowe.

Wsparcie, jakie otrzymałem, było bezprecedensowe. Nie tylko otrzymalem odpowedź na wszystkie techniczne pytania, ale dostałem też dane dotyczące branży i profesjonalne rady od mojego account managera, który starał się bardzo, abym odniósł sukces. Niesamowite jest też to, że GetResponse wdraża feedback od użytkowników, aby poprawić działanie platformy i jej UX..

Polecam GetResponse każdemu email marketerowi, na każdym etapie kariery. Początkujący skorzystają na intuicyjnym i logicznym interfejsie, a ci z zaawansowaną wiedzą techniczną szybko zauważą, że GetResponse Enterprise bije konkurencję na głowę swoimi funkcjami i przesuwa granice tego, co platforma mailingowa może zrobić dla swoich klientów.

Z wielką dumą mogę powiedzieć, że korzystam z GetResponse i goroąco polecam tę platformę jako lidera w branży dostawców usług email marketingowych."

Daniel Hrebenak

Platinum Success

"Współpracuję z GetResponse od kilku lat. Platforma jest bardzo funkcjonalna i zapewnia nam dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań email marketingowych. Najbardziej cenię sobie ich profesjonalne podejście i poczucie bezpieczeństwa, jakie nam dają. Komunikacja z account managerem jest świetna, jest zawsze bardzo skrupulatny i zwraca uwagę na najdrobniejsze  szczegóły. Dzięki takiem partnerstwu, nawet najbardziej skomplikowane czynności stają się proste i przyjemne."

Katarzyna Kobus

Communication Coordinator
Scania Poland S.A.

"Buduję i sprzedaję oprogramowanie od 2002 roku, a moje główne źródło przychodów zawsze pochodziło z email marketingu. Od kiedy zmieniłem platformę mailingową na GetResponse, zauważyłem wzrost wskaźnika otwarć aż o 60%, a kliknięć nawet o 200%. Jako programista oceniam, że GetResponse ma świetny interfejs użytkownika, dzięki któremy można bardzo szybko wysyłać emaile. A do tego obsługa klienta jest na NAJWYŻSZYM POZIOMIE! Zespoł obsługi klienta kontaktuje się ze mną regularnie, sprawdzając, czy wszystko w porządku – to się nazywa świetna obsługa klienta! Jeśli chcesz zrobić jedną rzecz dla swojej firmy w tym roku, sprawdź GetResponse, a nie pożałujesz – gwarantuję!"

Dave Guindon

www.interestarchitect.com

Zaufali nam

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553

Umów się na demo

Umów się na demo

Wypełnij formularz, aby zobaczyć krótkie podsumowanie naszych usług i umówić się na szczegołowe demo platformy.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje Twoich danych, aby skontaktować się z Tobą w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji w Polityce Prywatności.