GetResponse is a leader in for Marketing Automation on G2 GetResponse is a leader in Enterprise Marketing Automation on G2

Odnieś sukces z GetResponse

Dołącz do firm, które zwiększają skuteczność i zmniejszają koszty dzięki współpracy z nami.

Scroll

Klienci o nas

"Wykorzystaliśmy platformę GetResponse do ulepszenia i wysyłki naszego regionalnego newslettera. To był świetny wybór! Intuicyjny, czytelny interfejs, skuteczna dystrybucja - wszystko to sprawia, że prowadzenie kampanii email marketingowej z GetResponse jest proste i przyjemne. Dzięki temu możemy skupić się na tym, co ważne: rozwoju naszych treści. W razie pytań - obsługa klienta jest zawsze do dyspozycji, gotowa natychmiast rozwiać wszystkie wątpliwości".

Noel Boivin

UNESCO Bangkok

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy na platformie GetResponse MAX i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Usługa w ciągu 2 lat działała w 100% bez żadnej awarii i nigdy nie zawiodła. Przez cały czas utrzymywaliśmy też wysokie współczynniki dostarczalności wysyłek.

Dzięki marketing automation mogliśmy wysyłać automatyczne wiadomości po wykonaniu pewnych działań przez odbiorcę, np. otwarciu maila lub kliknięciu w link, co przełożyło się bezpośrednio na wzrost sprzedaży. Bardzo przydatna była też możliwość zdefiniowania większej ilości użytkowników i ograniczenia praw do systemu tylko do tych funkcji, które są im potrzebne.

Mamy też bardzo dobre doświadczenia jeśli chodzi o wsparcie techniczne, np. gdy nasze wiadomości były blokowane przez dostawców poczty takich jak onet.pl, wp.pl, blokady były szybko usuwane dzięki pomocy zespołu GetResponse. Bardzo dobrze oceniam też dostęp do materiałów i instrukcji na temat systemu, dzięki którym udało nam się szybko wykorzystać wszystkie potrzebne funkcje praktycznie bez żadnej pomocy z zewnątrz".

Piotr Lebiedziński

Grupa Wnętrzator

„Mój Customer Experience Engineer naprawdę zna się na rzeczy - to idealna osoba do pomocy w tak ważnych kwestiach jak emaile. Nasz Customer Experience Engineer intensywnie nam pomagał od samego początku - począwszy od planu rozgrzania naszych adresów IP, przez podpowiedzi w kwestii automatyzacji, informację zwrotną w zakresie dostarczalności, aż do praktycznych porad, gdy nie wszystko szło po naszej myśli. Nasz Customer Experience Engineer bardzo szybko reaguje na wszelkie usterki systemu GetResponse. W dzisiejszych czasach niewiele osób, a co dopiero pracowników obsługi klienta, tak dobrze słucha swoich klientów i proaktywnie się z nimi kontaktuje, aby pytać o opinie i na bieżąco informować o rozwoju usług. 11/10 – gorąco polecam.”

Mark Doubleday

Clickwork 7

„Mój Customer Experience Engineer spisuje się na medal! Szybko odpowiada na moje wiadomości i zawsze się upewnia, że ktoś się nami zajmie, gdy pojedzie na urlop, więc nigdy nie musimy czekać. Jego odpowiedzi zawsze są szybkie i klarowne.”

Angela Goldsmith

Dark Horse Comics

„Mój Customer Experience Engineer jest wspaniały! Zawsze uprzejmy, odpisuje na wszystkie moje pytania i ma ogromną wiedzę na temat GetResponse. Dodatkowo sam inicjuje kontakt ze mną, a ja bardzo to doceniam. Mam świadomość, że zawsze mogę się z nim skontaktować i na pewno otrzymam pomoc. Dziękuję!”

Sandra Proudman

Cushman & Wakefield

"Współpracuję z GetResponse MAX od kilku lat i muszę powiedzieć, że to jest najskuteczniejsze narzędzie do email marketingu, jakie można znaleźć na rynku. Miałem okazję korzystać z wielu platform do email marketingu i GetResponse bije konkurencję na głowę.

Zarządzałem kampaniami mailingowymi dla kilku popularnych sklepów online i w niektórych przypadkach odnotowywaliśmy wzrost ROI z email marketingu nawet o 200%. Narzędzia GetResponse, w połączeniu z łatwością ich użytkowania, sprawiają, że takie wyniki są w zasięgu każdego marketera, bez względu na doświadczenie zawodowe.

Wsparcie, jakie otrzymałem, było bezprecedensowe. Nie tylko otrzymałem odpowiedź na wszystkie techniczne pytania, ale dostałem też dane dotyczące branży i profesjonalne rady od mojego Customer Experience Engineer, który starał się bardzo, abym odniósł sukces. Niesamowite jest też to, że GetResponse wdraża feedback od użytkowników, aby poprawić działanie platformy i jej UX.

Polecam GetResponse każdemu email marketerowi, na każdym etapie kariery. Początkujący skorzystają na intuicyjnym i logicznym interfejsie, a ci z zaawansowaną wiedzą techniczną szybko zauważą, że GetResponse MAX bije konkurencję na głowę swoimi funkcjami i przesuwa granice tego, co platforma mailingowa może zrobić dla swoich klientów.

Z wielką dumą mogę powiedzieć, że korzystam z GetResponse i gorąco polecam tę platformę jako lidera w branży dostawców usług email marketingowych."

Daniel Hrebenak

Platinum Success

"Współpracuję z GetResponse od kilku lat. Platforma jest bardzo funkcjonalna i zapewnia nam dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań email marketingowych. Najbardziej cenię sobie ich profesjonalne podejście i poczucie bezpieczeństwa, jakie nam dają. Komunikacja z Customer Experience Engineer jest świetna, jest zawsze bardzo skrupulatny i zwraca uwagę na najdrobniejsze  szczegóły. Dzięki takiem partnerstwu, nawet najbardziej skomplikowane czynności stają się proste i przyjemne."

Katarzyna Kobus

Communication Coordinator
Scania Poland S.A.

"Buduję i sprzedaję oprogramowanie od 2002 roku, a moje główne źródło przychodów zawsze pochodziło z email marketingu. Od kiedy zmieniłem platformę mailingową na GetResponse, zauważyłem wzrost wskaźnika otwarć aż o 60%, a kliknięć nawet o 200%. Jako programista oceniam, że GetResponse ma świetny interfejs użytkownika, dzięki któremy można bardzo szybko wysyłać emaile. A do tego obsługa klienta jest na NAJWYŻSZYM POZIOMIE! Zespoł obsługi klienta kontaktuje się ze mną regularnie, sprawdzając, czy wszystko w porządku – to się nazywa świetna obsługa klienta! Jeśli chcesz zrobić jedną rzecz dla swojej firmy w tym roku, sprawdź GetResponse, a nie pożałujesz – gwarantuję!"

Dave Guindon

www.interestarchitect.com

Zaufali nam

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553