GetResponse is a leader in for Marketing Automation on G2 GetResponse is a leader in Mid-Market for Transactional Email on G2

Na dobrej drodze do sukcesu

Zrobimy wszystko, aby pomóc Ci osiągnąć najważniejsze cele.
I te mniejsze też.

Scroll to Poznaj lepiej swoich klientów
Poznaj lepiej swoich klientów

Poznaj lepiej swoich klientów

Śledź zachowania klientów w internecie, zbieraj dane i twórz szczegółowe profile. Potem skorzystaj z tej wiedzy, aby stworzyć odpowiednie segmenty bazy, wysyłać właściwe wiadomości do właściwych odbiorców i budować z nimi trwałe relacje.

Zobacz, jak pozyskiwać leady wysokiej jakości

Oszczędzaj czas i skup się na tym, co najważniejsze

Kiedy już zaplanujesz i uruchomisz cykle automatycznej komunikacji, Twoje kampanie będą same trafiać do właściwych osób, zawsze we właściwym momencie. A to oznacza więcej czasu na dopracowanie treści i procesów sprzedaży.

Zobacz, jak oszczędzisz czas dzięki automatyzacji
Oszczędzaj czas i skup się na tym, co najważniejsze

Chcesz zobaczyć więcej?

Budowanie bazy

Lepszej jakości baza adresowa

Twoja baza mailingowa to Twój skarb. Wykorzystaj jej potencjał z pomocą takich narzędzi jak formularze, landing pages i webinary.

Zobacz, jak budować bazę, by sprzedawać więcej

Więcej otwarć emaili

Chcesz, aby więcej osób zobaczyło wiadomości od Ciebie? GetResponse MAX ma mnóstwo funkcji, dzieki którym zwiększysz wskaźnik otwarć emaili – jak wysoka dostarczalność i nieskazitelna reputacja nadawcy, responsywne szablony emaili i landing pages czy testy A/B.

Zobacz, jak poprawić wyniki kampanii
Więcej otwarć Twoich emaili
Lepsza reputacja nadawcy

Lepsza reputacja nadawcy

Chcesz osiągnąć i utrzymać dostarczalność na poziomie ponad 99%? Współpracujemy z liderami w branży, jak ReturnPath, SpamHaus i SpamAssassin, aby chronić Twoją reputację nadawcy i zapewnić zgodność z przepisami.

Zobacz, jak osiągnąć wysoką dostarczalność

Odzyskuj utracone możliwości sprzedaży

Zidentyfikuj klientów, którzy nie sfinalizowali zakupów. Następnie skontaktuj się z nimi automatycznie za pośrednictwem kampanii dla porzuconych koszyków. Oblicz utracony przychód, który możesz odzyskać.

Jak odzyskać utracone transakcje
Odzyskuj utracone możliwości sprzedaży

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553