Zaoszczędź 6499 zł* z naszą ofertą Płynnego Przejścia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
GetResponse is a leader in Enterprise Marketing Automation on G2 GetResponse is a leader in Enterprise Marketing Automation on G2

Zaufaj nam w kwestii bezpieczeństwa danych

Chroń dane swoje i swoich klientów

Twoje dane w dobrych rękach

Bezpieczeństwo danych traktujemy poważnie. Dlatego stosujemy szereg rozwiązań, dzięki którym możemy chronić dane Twoje i Twoich klientów.

Bezpieczne płatności

Korzystamy z zabezpieczeń na tym samym poziomie, co liderzy sektora bankowego. Możesz więc być pewien, że dane Twoich kart kredytowych i Twoich klientów są chronione. Całą dobę.

Bezpieczna sieć, monitoring 24/7

Do przetwarzania, wysyłania i przechowywania danych wykorzystujemy sieć zgodną ze standardami bezpieczeństwa PCI (Payment Card Industry).

Nasza sieć chroniona jest za pomocą firewalli i monitorowana całą dobę, siedem dni w tygodniu. Na bieżąco wprowadzamy najnowsze aktualizacje związane z bezpieczeństwem.

Codziennie tworzymy kopie zapasowe, które przechowujemy w bezpiecznych centrach danych w różnych lokalizacjach w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Pomagamy Ci chronić dane Twoich odbiorców 

Jako lider w branży, przestrzegamy prawa międzynarodowego i krajowego, w tym RODO.

Automatycznie usuwamy wypisy z bazy. Oprócz tego, dane są przechowywane na lokalnych serwerach przypisanych do klientów – dzięki czemu możemy przestrzegać właściwych im przepisów ochrony danych osobowych. 

pages/max/why-getresponse/data-security/index.ENTERPRISEWhyGetresponseDataSecurityCompliantBVActAlt
BUREAU
VERITAS
Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych
CAN-SPAM Act

Należymy do:

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553

Umów się na demo

Umów się na demo

Wypełnij formularz, aby zobaczyć krótkie podsumowanie naszych usług i umówić się na szczegołowe demo platformy.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje Twoich danych, aby skontaktować się z Tobą w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji w Polityce Prywatności.