Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
vtiger

Kategoria

 • CRM

Data aktualizacji:

April 2019

vtiger

Dodaj do prowadzonych kampanii marketingowych ważne dla Twojej firmy kontakty i zarządzaj nimi z poziomu jednego serwisu - GetResponse.

GetResponse

Optymalizuj kontakty biznesowe dzięki email marketingowi. Tym bardziej, że teraz wszystkie kontakty z serwisu Vtiger można z łatwością importować do danej kampanii email marketingowej w GetResponse.

Aby dokonać integracji przejdź do “Moje konto” ->> “Integracje” i wybierz z listy logo Vtiger. Następnie wpisz adres URL z Vtiger CRM, nazwę użytkownika i klucz API.

W kolejnym kroku wybierz, która grupa kontaktów ma zostać importowana do danej kampanii GetResponse. Wybierz pola dodatkowe (które dane mają być importowane) i określ kampanię. To wszystko!

Dzięki integracji z Vtiger wszystkie nowe kontakty będą importowane automatycznie co 7 dni.

A jeśli zmienią się dane kontaktowe użytkownika lub zostanie dodany nowy kontakt do serwisu Vtiger, to aktualizacja zostanie automatycznie wykonana również w GetResponse.

Podobne integracje
 • Aplikacja GetResponse na Android

  Aplikacja GetResponse na Android

  Miej pełną kontrolę nad swoją kampanią emailową dzięki aplikacji mobilnej GetResponse.
 • Retently

  Retently

  Retently pomoże Ci skutecznie mierzyć satysfakcję klientów i zdobywać cenne opinie, dzięki którym udoskonalisz swoje usługi i sprawisz, że konsumenci będą chcieli zostać z Tobą na dłużej.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API