Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
vtiger

Kategoria

 • CRM

Data aktualizacji:

March 2018

vtiger

Dodaj do prowadzonych kampanii marketingowych ważne dla Twojej firmy kontakty i zarządzaj nimi z poziomu jednego serwisu – GetResponse.

GetResponse

Optymalizuj kontakty biznesowe dzięki email marketingowi. Tym bardziej, że teraz wszystkie kontakty z serwisu Vtiger można z łatwością importować do danej kampanii email marketingowej w GetResponse.

Aby dokonać integracji przejdź do “Moje konto” ->> “Integracje” i wybierz z listy logo Vtiger. Następnie wpisz adres URL z Vtiger CRM, nazwę użytkownika i klucz API.

W kolejnym kroku wybierz, która grupa kontaktów ma zostać importowana do danej kampanii GetResponse. Wybierz pola dodatkowe (które dane mają być importowane) i określ kampanię. To wszystko!

Dzięki integracji z Vtiger wszystkie nowe kontakty będą importowane automatycznie co 7 dni.

A jeśli zmienią się dane kontaktowe użytkownika lub zostanie dodany nowy kontakt do serwisu Vtiger, to aktualizacja zostanie automatycznie wykonana również w GetResponse.

Podobne integracje
 • Shopify

  Shopify

  Shopify to prosta w obsłudze platforma typu SaaS (Soft as a Service), za pomocą której można prowadzić zarówno e-sklep, jak i stronę internetową lub blog.
  GetResponse
 • 123ContactForm

  123ContactForm

  Wykorzystaj integrację GetResponse z 123ContactForm i pozyskuj nowych odbiorców jeszcze skuteczniej.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API