Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
PadiAct

Kategoria

 • Inny

Data aktualizacji:

January 2020

PadiAct

Wyświetlaj formularz PadiAct konkretnym klientom i dodawaj ich prosto do kampanii w GetResponse – wystarczy dostosować kilka ustawień.

PadiAct to usługa do tworzenia formularzy i instalowania ich na stronie internetowej. Możesz określić parametry formularza tak, aby wyświetlał się tylko dla konkretnych grup, np. nowych użytkowników, powracających użytkowników, posługujących się konkretnym językiem. Masz do dyspozycji zaawansowane targetowanie już od fazy subskrypcji.

Teraz, formularze PadiAct mogą automatycznie przekazywać kontakty do listy w GetResponse za pomocą API.

Jak to działa?

 1. Kiedy logujesz się do PadiAct po raz pierwszy, musisz stworzyć pierwszą kampanię i zdefiniować platformę mailingową. Wybierz GetResponse – reszta dzieje się już prawie automatycznie.
 2. Na pulpicie kliknij “Edit settings”.
 3. Zdefiniuj grupę docelową i podłącz konto GetResponse, podając klucz API konta. Wybierz listę, do której chcesz dodawać nowe kontakty. Kontakty będą dodawane ze wszystkimi polami dodatkowymi stworzonymi dla tej konkretnej kampanii.
 4. Aby PadiAct mógł rozpocząć zbieranie adresów, musisz dodać nasz kod JavaScript na swojej stronie internetowej. Kliknij link link na górze lub dole pulpitu. Skopiuj kod i dodaj go na każdej podstronie, nad kodem Google Analytics.
 5. Kliknij w przycisk “Apply to site”, aby zachować to, co zrobiłeś. Jeśli jednak kod nie jest umieszczony na każdej podstronie, nic się nie wydarzy.
 6. W ostatnim kroku, kiedy wszystko już gotowe, kliknij “Activate”, aby rozpocząć kampanię.
Podobne integracje
 • Formstack

  Formstack

  Importuj listy z konta Formstack, dodawaj je do kampanii i docieraj do nowych odbiorców, zmieniając ich w zaangażowanych subskrybentów.
  GetResponse
 • E-junkie

  E-junkie

  E-junkie to serwis, który automatyzuje procesy zamówień w e-sklepach udostępniając narzędzia do zarządzania wirtualnymi koszykami zamówień oraz przycisków “Kup teraz”.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API