Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Joomla!

Kategoria

 • CMS

Data aktualizacji:

April 2019

Joomla!

Dodaj formularz zapisu GetResponse do systemu zarządzania treścią - Joomla! Korzystaj z najpopularniejszego sposobu budowania bazy odbiorców i zwiększaj skuteczność prowadzonych kampanii email marketingowych.

GetResponse

Chcesz systematycznie rozbudowywać bazę subskrybentów? Pobierz wtyczkę, która odpowiada Twojej wersji Joomla! (dostępne wtyczki: plugin_joomla_1_5_x-1.1.zip dla Joomla! 1.5 lub plugin_joomla_2_5_x-1.1.zip dla Joomla! 1.7 oraz Joomla! 2.5 )

Po uruchomieniu wtyczki wystarczy jedynie utworzyć formularz zapisu GetResponse i dodać go do konta Joomla!.

Dzięki tej integracji, każde dodatkowe pole i opis dodany do formularza zapisu i edytowany w koncie GetResponse zostanie wyświetlony również na stronach Joomla!.

Po zakończeniu integracji pełna wersja formularza zapisu będzie dostępna na stronie opartej na systemie Joomla! i widoczna dla wszystkich internautów zainteresowanych Twoimi kampaniami email marketingowymi. Pozwoli Ci to sprawniej i szybciej budować bazę odbiorców, co z kolei może przełożyć się na skuteczność prowadzonych kampanii email marketingowych.

Podobne integracje
 • 123ContactForm

  123ContactForm

  Wykorzystaj integrację GetResponse z 123ContactForm i pozyskuj nowych odbiorców jeszcze skuteczniej.
 • WordPress

  WordPress

  Zaproś czytelników i komentujących do subskrypcji i zwiększ ich zaangażowanie dzięki integracji GetResponse z WordPressem.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API