Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Join by Text

Kategoria

 • Inny

Data aktualizacji:

January 2020

Join by Text

Zintegruj email z SMSami, aby budować bazę kontaktów i oferować klientom prosty sposób na subskrypcję Twoich treści z poziomu telefonu.

Join By Text to serwis, który umożliwia subskrypcję kampanii mailingowej poprzez wysłanie SMSa. Jest to szczególnie przydatne w przypadku zbierania adresów email na konferencjach i targach, w sklepach fizycznych, lub za pomocą tradycyjnych mediów takich jak gazety, radio czy telewizja.

Jak to działa?

Kiedy ktoś wyśle SMSa ze swoim adresem email, Join By Text automatycznie przekaże ten adres do konta w GetResponse i doda do odpowiedniej listy. Możesz automatycznie wysłać takiej osobie wiadomość powitalną, serię emaili edukacyjnych lub inną komunikację.

Jak skonfigurować integrację?

Aby skonfigurować konto Join By Text i przekierować zapisy do konta w GetResponse, musisz pobrać kod HTML formularza zapisu do listy, którą chcesz wykorzystać. Więcej informacji na temat tworzenia formularzy znajdziesz tutaj.

Razem z kodem formularza, musisz zdefiniować słowo kluczowe, które ludzie będą wysyłać na pięciocyfrowy numer, by zapisać się na Twoją listę. Powinno być to jedno słowo, najlepiej łatwe do przeliterowania. Na koniec musisz zdecydować, jaką autoodpowiedź wyśle system Join By Text użytkownikom, którzy się zapisali. Pierwsza wiadomość będzie zawierać prośbę o adres email, a druga – potwierdzenie i inne ważne szczegóły, takie jak link do strony mobilnej.

Wszystkie te elementy: słowo kluczowe, kod formularza i wiadomości tekstowe, zdefiniujesz przy konfiguracji konta. Kiedy konto będzie aktywne, będziesz mógł zalogować się i zmienić tekst autoodpowiedzi w dowolnym momencie.

Podobne integracje
 • PadiAct

  PadiAct

  Wyświetlaj formularz PadiAct konkretnym klientom i dodawaj ich prosto do kampanii w GetResponse – wystarczy dostosować kilka ustawień.
 • JumpOut

  JumpOut

  Zestaw widgetów, które pomagają zwiększyć konwersję, pozyskać więcej kontaktów i zwiększyć ruch na landing pages.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API