Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Google Docs

Kategoria

 • Inny

Data aktualizacji:

March 2018

Google Docs

Integruj konto Google Docs z GetResponse i zdobywaj nowych odbiorców Twoich newsletterów.

Google Docs to usługa, która świetnie sprawdzi się w przechowywaniu i dzieleniu się m.in. takimi linkami jak bazy adresowe. A dzięki integracji z GetResponse możesz importować wszystkie pliki z Google Docs bezpośrednio do prowadzonej kampanii email marketingowej.

Bazę z konta Google Docs można importować ze wszystkimi danymi personalnymi odbiorców. Dodatkowo, każdemu z nich można nadać “kod trackujący” oraz zastosować segmentację.

Pamiętaj, że skoro kontakty są importowane, to każdy z nich automatycznie otrzyma wiadomość potwierdzającą subskrypcję. Dopiero w momencie kliknięcia w link potwierdzający subskrypcję, odbiorca zostanie dodany do bazy odbiorców danej kampanii.

Dowiedz się więcej na temat budowania list odbiorców. Zobacz tutorial.

Podobne integracje
 • Google Contacts

  Google Contacts

  Uruchom usługę Google Contacts, która może być doskonałym źródłem wartościowych kontaktów. Możesz je teraz importować do kampanii GetResponse.
  GetResponse
 • Shopify

  Shopify

  Shopify to prosta w obsłudze platforma typu SaaS (Soft as a Service), za pomocą której można prowadzić zarówno e-sklep, jak i stronę internetową lub blog.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API