Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Drupal

Kategoria

 • CMS

Data aktualizacji:

March 2018

Drupal

Zaproś odwiedzających Twoją stronę i komentujących blogposty użytkowników do subskrypcji i pozostań z nimi w stałym kontakcie.

GetResponse

Integracja wymaga zainstalowania dedykowanego pluginu, który znajdziesz na stronie Drupal. Moduł pozwoli Ci na dodawanie kontaktów:

 1. Z wykorzystaniem dowolnego formularza, utworzonego w GetResponse,
 2. Za każdym razem, gdy użytkownik zarejestruje się na Twojej stronie Drupal,
 3. Za każdym razem, gdy użytkownik skomentuje wpis na Twoim blogu Drupal.

Simply create a web form matched to your brand and install it on your site in a few simple steps. With the new GetResponse-Drupal plug-in, it’s automatic. The plug-in enables your visitors to subscribe via a sign-up form as well as via comment. All you need to do is add an invitation line that will be displayed in the comment form, and their email address will be added to your GetResponse list automatically.

Jak włączyć tę integrację?

 1. Pobierz plugin Drupal dla GetResponse (https://www.drupal.org/project/getresponse) – upewnij się, że wybrałeś odpowiednią wersję modułu!
 2. Zaloguj się do konta Drupal.
 3. Załaduj ściągnięty plugin – więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Pamiętaj, aby aktywować moduł GetResponse. Jak?

Drupal 8: Przejdź do zakładki Manage >> Extend i z listy wybierz GetResponse. Odpowiednie rozszerzenie znajdziesz w sekcji Core – zaznacz je.

Drupal 7: Przejdź do zakładki Administer >> Modules i z listy wybierz GetResponse. Rozszerzenie znajdziesz w sekcji Core – zaznacz je.

 1. Zaloguj się do konta GetResponse i skopiuj klucz API (znajdziesz go w zakładce Moje konto >> Szczegóły >> API & OAuth).
 2. Przejdź do konta Drupal i do strony ustawień integracji z GetResponse.
 3. Przejdź do zakładki Configuration (w górnym menu), a następnie do sekcji Web services. Wybierz GetResponse.
 4. Wklej klucz API GetResponse i kliknij Connect.

Po nawiązaniu połączenia, plugin pobierze z konta GetResponse najważniejsze dane (w tym listę dostępnych formularzy i kampanii).

 1. Zapisz ustawienia, klikając przycisk Save subscription settings.
Podobne integracje
 • WooCommerce

  WooCommerce

  Plugin Wordpress został aktualizowany o nową funkcję: zapis po złożeniu zamówienia (Subscriber via Checkout Page). Pozostałe dwie funkcje – zapis przez formularz (Subscribe via Webform) i przez komentarz (Subscribe via Comment) są wciąż aktywne.
  GetResponse
 • PrestaShop

  PrestaShop

  Połączenie GetResponse z PrestaShop sprawi, że błyskawicznie zaplanujesz profesjonalną kampanię email marketingową dla swojego e-sklepu. Wysyłaj klientom spersonalizowane oferty i zwiększaj konwersję!
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API