Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Batchbook

Kategoria

 • CRM

Data aktualizacji:

September 2018

Instrukcja instalacji:

Przeczytaj FAQ

Batchbook

Zwiększ skuteczność swoich kampanii email marketingowych dzięki integracji z serwisem Batchbook. Zintegruj konta i zyskaj nowych odbiorców.

GetResponse

Jak działa integracja?

Aby aktywować integrację, potrzebujesz nazwy konta Batchbook (jest to pierwsza część adresu URL konta Batchbook, np. https://twojanazwakonta.batchbook.com) oraz klucza API konta (znajdziesz go w zakładce Your Account >> Integrations). Przejdź do panelu integracji GetResponse i wprowadź te informacje w menu integracji z Batchbookiem. Wybierz dane, które chciałbyś importować z konta Batchbook i kampanię, do której powinny trafić.

To wszystko! Po autoryzacji konta Batchbook, kontakty zostaną pobrane automatycznie. Wszystkie nowe adresy email będą co tydzień automatycznie trafiać do kampanii GetResponse – do 10 tyś. adresów za jednym razem. Jeżeli zdecydujesz się na import do innej kampanii, wystarczy dezaktywować obecną i wybrać nową.

Podobne integracje
 • CapsuleCRM

  CapsuleCRM

  CapsuleCRM to system do zarządzania relacjami z klientem, przeznaczony dla małych i średnich firm. CapsuleCRM usprawni Twoją komunikację z klientami i znacznie ułatwi pracę całego zespołu.

 • Desk.com

  Desk.com

  Desk.com to aplikacja wspierająca obsługę klienta, przeznaczona dla małych przedsiębiorstw.

 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API