Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
AMZPromoter

Kategoria

 • Analityka
 • E-commerce

Data aktualizacji:

March 2018

AMZPromoter

AMZPromoter jest prostym w użyciu kreatorem landing pages. System umożliwia także sprzedawcom serwisu Amazon dystrybucję kuponów promocyjnych wśród klientów.

Platforma umożliwia projektowanie wysoce konwertujących stron docelowych, na których potencjalni klienci uzupełniają swoje dane w zamian za kupon promocyjny. Gdy tylko użytkownik potwierdzi wprowadzony adres email, otrzymuje bon zniżkowy, który może od razu wykorzystać podczas zakupów w serwisie Amazon.

Dzięki AMZPromoter możesz: – Tworzyć nieograniczoną liczbę kampanii, – Wprowadzać nieograniczoną liczbę kuponów promocyjnych, – Edytować landing pages (dodać logotyp, grafiki, sekcję FAQ itp.), – Eksportować pozyskane adresy email, – Projektować w pełni responsywne landing pages.

Jak działa integracja?

Po włączeniu integracji, adresy email z kampanii AMZPromoter będą automatycznie przekazywane na wybraną listę kontaktów w koncie GetResponse. Aby aktywować integrację:

 1. W koncie AMZPromoter przejdź do zakładki Integrations, a następnie wybierz GetResponse i kliknij Connect.
 2. Utwórz nową kampanię lub edytuj jedną z już istniejących.
 3. W sekcji Campaign Info, w menu Mail List Integration wskaż GetResponse, a następnie wybierz jedną z list, istniejących w Twoim koncie GetResponse.
 4. Kliknij Update, aby zintegrować kampanię AMZPromoter z listą kontaktów w GetResponse.
Podobne integracje
 • GetSiteControl

  GetSiteControl

  Wykorzystaj potencjał widgetów GetSiteControl.
 • LandingCube

  LandingCube

  Jeśli jesteś sprzedawcą na Amazonie, zdobywanie ruchu na strony z produktami jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie sprzedaży. Zdobywanie zewnętrznego ruchu umożliwi Ci polepszenie pozycji na Amazonie i budowanie listy mailingowej, dzięki której rozwiniesz firmę.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API