Sklepy stacjonarne i e-commerce

Jak dostarczać konsumentom najnowsze produkty w przystępnych cenach? To proste - w GetResponse znajdziesz wszystko, czego potrzeba do prowadzenia profesjonalnych działań w zakresie email marketingu.

Oto kilka przykładów tego, jak GetResponse może pomóc w rozwoju Twojego biznesu:

  • Udzielaj się w społecznościach! Z łatwością zbudujesz listę i zdobędziesz rozgłos w Internecie dzięki formularzom zapisu, integracji z social media i łatwemu udostępnianiu newsletterów na portalach społecznościowych.
  • W GetResponse masz do dyspozycji dopasowane do Twojej branży szablony – możesz wybrać spośród ponad 350 dostępnych projektów. Jeśli dbasz o swój wizerunek, skorzystaj też z ponad 1000 darmowych zdjęć z serwisu iStock i do 1 GB miejsca do przechowywania plików multimedialnych w swoim koncie.
  • Apetyt klientów najłatwiej wzbudzisz promocjami i atrakcyjnymi kampaniami mailingowymi, które łatwo zautomatyzujesz w GetResponse.
  • Darmowe ankiety online pozwolą Ci dowiedzieć się, czego chcą klienci. Na podstawie uzyskanych informacji łatwo pogrupujesz kontakty według wieku, płci, historii zakupów, preferencji i innych istotnych dla Ciebie kryteriów.
  • Nie jesteś pewien, które treści umieścić w newsletterze? W GetResponse możesz przetestować do 5 wersji tematów wiadomości, grafiki i treści. Dzięki temu zawsze wyślesz tę najskuteczniejszą wiadomość.
  • Czytelne wykresy i szczegółowe raporty pozwolą Ci monitorować i mierzyć każdy aspekt Twoich kampanii.
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI
W PROJEKTOWANIU EMAILI.
Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
newsletter template