Gastronomia i Katering

Co sprawia, że jedzenie w restauracji czy robienie zakupów w Twoim lokalu jest wyjątkowym doświadczeniem? Jak skutecznie zachęcić do tego klientów? To proste. Wypróbuj najwyższej jakości email marketing!

Oto kilka przykładów tego, jak GetResponse może pomóc w rozwoju Twojego biznesu:

  • Łatwo stworzysz atrakcyjne newslettery – w naszym menu znajdziesz dopasowane do Twoich potrzeb szablony, ponad 1000 grafik z serwisu iStock i miejsce do przechowywania nawet 1 GB plików multimedialnych.
  • Szybko zbudujesz baze adresową dzięki formularzom zapisu, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Więcej o gustach odbiorców dowiesz się dzięki darmowym ankietom online.
  • Z łatwością zaplanujesz automatyczne wysyłki newsletterów zawierających nowości w menu, specjalne promocje, informacje o wieczorach tematycznych, przepisy kulinarne czy kupony zniżkowe.
  • Powiększysz swój zasięg i stworzysz bazę lojalnych klientow dzięki integracji z social media i prostemu udostępnianiu newsletterów na portalach społecznościowych.
  • Kto lubi kuchnię francuską, a kto woli orientalną? Dzięki segmentacji listy odbiorców możesz dopasować zawartość newsletterów pod względem ich preferencji czy lokalizacji - a potem czekać na kolejne rezerwacje.
  • Czytelne wykresy i szczegółowe raporty pozwolą Ci monitorować i mierzyć każdy aspekt Twoich kampanii mailingowych. Nawet najlepszy szef kuchni może być jeszcze lepszy!
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI
W PROJEKTOWANIU EMAILI.
Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
newsletter template