Edukacja

Jeśli zastanawiasz się, jak przyciągnąć studentów do swojej szkoły, nie przeznaczając na promocję wysokich nakładów finansowych, email marketing z GetResponse to prawidłowa odpowiedź!

Oto kilka przykładów tego, jak GetResponse może pomóc w rozwoju Twojego biznesu:

  • Łatwo przyciągniesz klientów dzięki atrakcyjnym newsletterom i skutecznym kampaniom mailingowym. Możesz wybrać spośród profesjonalnych szablonów dostosowanych do Twojej branży, ponad 1000 darmowych grafik z serwisu iStock oraz skorzystać z 1 GB miejsca na przechowywanie plików multimedialnych.
  • W GetResponse możesz wysyłać newslettery i zaplanować wysyłki kampanii wtedy, kiedy będziesz miał na to czas. Automatycznie powiadomisz klientów o nowootwartych kierunkach i grupach, wydarzeniach organizowanych przez Twoją szkołę lub lektorach i wykładowcach, którzy właśnie dołączyli do Twojej kadry.
  • Z pomocą łatwych w użyciu formularzy zapisu, które możesz dostosować do swoich potrzeb, szybko zbudujesz listę kontaktów na stronie internetowej czy profilu społecznościowym.
  • Dotrzesz do szerszej publiczności korzystając z intergracji z mediami społecznościowymi, w których raz rozpoczęta rozmowa o Twoje szkole będzie sama toczyć się dalej.
  • Łatwo podzielisz listę kontaktów na segmenty według zainteresowań, dochodu, wieku, lokalizacji itp., dzięki czemu będziesz mógł wysyłać skuteczne, spersonalizowane kampanie mailingowe.
  • Czytelne wykresy i szczegółowe raporty pozwolą Ci monitorować i mierzyć każdy aspekt Twoich kampanii.
DOŁĄCZ DO REWOLUCJI
W PROJEKTOWANIU EMAILI.
Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
newsletter template