GetResponse Webinars

ZDUMIEWAJĄCE TECHNIKI
ZWIĘKSZANIA KONWERSJI
z WYKORZYSTANIEM NEUROMARKETINGU

Ekskluzywny webinar z Timem Ashem

18:00, czwartek, 24 września 2015

Ludzie nie podejmują racjonalnych decyzji. Jeśli Twoje oferty prezentowane są w logiczny sposób, może Cię to sporo kosztować.

Poznaj najnowsze odkrycia neuromarketingu, dzięki którym możesz wpływać na odbiorców tak, by podjęli oczekiwane przez Ciebie działania na Twojej stronie internetowej.

Poznaj wybrane metody NLP takie jak framing,, kotwiczenie i linia czasu. Dowiedz się, co tak naprawdę motywuje Twój „gadzi mózg” i jak błyskawicznie zwiększyć wskaźniki konwersji!

CZEGO SIĘ DOWIESZ:

  • Dlaczego mamy trzy mózgi i który z nich jest najważniejszy
  • Jak zapobiec przeładowaniu mnogością informacji i skupić uwagę odbiorcy na wybranej ofercie
  • Jak zwiększyć wartość dzięki framingowi i bracketingowi
  • Poznasz praktyczne aplikacje przydatne przy pozyskiwaniu leadów na stronach internetowych

PRELEGENT:

Tim Ash

Tim Ash jest autorem bestsellera „Landing Page Optimization” i założycielem firmy SiteTurners, specjalizującej się w zwiększaniu wskaźników konwersji dzięki kompleksowej analizie i projektowaniu landing pages. Zajmuje się także doradztwem w sprawach konwersji, planowaniem testów A/B oraz specjalistycznymi szkoleniami.

Z wykształcenia informatyk i kognitywista, obronił pracę doktorską na temat sieci neuronowych i sztucznej inteligencji. Tim rozwija swoje zainteresowania skupione wokół projektowania zorientowanego na użytkownika (user-centered design), perswazji, jak i analizy zachowań w internecie oraz testów landing pages. W połowie lat 90-tych stał się jednym z pionierów w dziedzinie optymalizacji procesu zwiększania konwersji przez strony internetowe.

W ciągu ostatnich 15 lat, Tim pomógł setkom amerykańskich i międzynarodowych marek jak np. Canon, Google, Expedia, CBS, Sony Music, Facebook, Nestle, Verizon Wireless, Texas Instruments, Cisco, i Coach.