Dołącz do grona partnerów GetResponse
i zarabiaj razem z nami!

Wybierz program dla siebie i zacznij zarabiać

Program partnerski program wewnętrzny

GŁÓWNE KORZYŚCI:

  • Prowizja 33%
  • Stałe wypłaty
  • Dedykowany manager programu
  • Bezpłatne materiały i narzędzia marketingowe
  • Monitoring sprzedaży i statystyk w czasie rzeczywistym

Ten program jest przeznaczony dla przedsiębiorców lub małych firm z branży internetowej, które są zainteresowane otrzymywaniem wypłat za polecenia.

Program partnerski w sieci Commission Junction

GŁÓWNE KORZYŚCI:

  • $135 za każdą poleconą sprzedaż
  • Bezpłatne materiały marketingowe
  • Monitoring sprzedaży i statystyk w czasie rzeczywistym
Zapisz się!

Zostaniesz przekierowany na stronę CJ, na której możesz założyć bezpłatne konto.

We współpracy z CJ oferujemy jedną z najwyższych prowizji w branży i prawie natychmiastowe wynagrodzenie za sprzedaże i polecone bezpłatne konta.

Zobacz, co mówią o nas partnerzy

Leslie Samuel

Założyciel
www.becomeablogger.com

W przeszłości promowałem wiele programów partnerskich (i nadal to robię), jednak od GetResponse otrzymuję dużo wyższe prowizje niż od innych firm. Co więcej – osoby, którym polecam konto, są bardzo zadowolone i zostają z GetResponse na dłużej. Dzięki temu nadal otrzymuję prowizje. Przekonali mnie!

Reno van Boven

Przedsiębiorca internetowy
www.renovanboven.com

Program partnerski GetResponse to doskonała szansa na zwiększenie przychodów. Branża email marketingu rozwija się dynamicznie, a z lukratywnymi wypłatami, takimi jak w GetResponse, możesz liczyć na imponujący zwrot z inwestycji. Zespół zarządzający programem dostarcza najlepszego wsparcia, jakiego doświadczyłem w mojej 6-letniej karierze w online marketingu.

Benet M. Marcos

Założyciel
www.socialancer.com

GetResponse to jeden z naszych ulubionych partnerów online! Program partnerski jest godny zaufania i świetnie zorganizowany – otrzymujemy płatności zawsze na czas. Zespół GetResponse nas rozumie, ceni i wspiera, ponieważ jako marketerzy wiedzą, że ich sukces jest powiązany z naszym. Odzwierciedleniem tego jest nie tylko program partnerski, ale też w doskonała obsługa klienta i stale rozwijający się produkt.