Wprowadź swoją agencję
do grona partnerów GetResponse

i zarabiaj więcej niż dotychczas

Czy Twoi klienci
mogą skorzystać z email
marketingu?

Promuj światowej klasy produkt, w skład którego wchodzą narzędzia do email marketingu, autorespondery oraz system do tworzenia responsywnych treści.

Czy Twoi klienci
chcą rozwijać
swoje firmy?

Dajemy Ci cały pakiet takich narzędzi jak
landing pages, webinary i ankiety.

W jaki sposób marketing automation pomoże klientom zoptymalizować proces sprzedażowy?

Pokażemy Ci pewne techniki
generowania ating sales and profits
automatically.

Złóż aplikację do Programu Partnerskiego GetResponse

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Programie Partnerskim GetResponse, kliknij poniższy przycisk. Skontaktujemy się z Tobą, aby przekazać Ci więcej szczegółów.

Klikając przycisk, zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych na potrzeby zaprezentowania Ci informacji na temat Programu Partnerskiego GetResponse. Administratorem danych osobowych będzie GetResponse Services, Inc mające siedzibę przy 1011 Centre Road, Suite 322 w Wilmington w stanie Delaware, DE 19805 USA. Twoje dane mogą być przekazane innym podmiotom powiązanym z firmą GetResponse Services, Inc personalnie lub kapitałowo. Wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Masz prawo do dostępu i poprawiania swoich danych w dowolnej chwili.

Jakie są korzyści bycia Partnerem
GetResponse jako Agencja?

Zarządzanie kontem

Pomożemy Tobie i Twojemu zespołowi skutecznie korzystać z GetResponse, włączając w to personalne wsparcie naszego eksperta.

Konto główne

Możesz logować się do jednej zintegrowanej platformy, która ułatwi zarządzanie Twoimi klientami i zapewni dostęp do najistotniejszych usług.

Materiały edukacyjne

Wejdź do naszej biblioteki narzędzi sprzedażowych, gdzie znajdziesz też podręczniki, artykuły z bloga, szablony wiadomości i inne zasoby opatrzone Twoim i naszym logo, dzięki czemu łatwiej zintegrujesz GetResponse z własną ofertą.

Narzędzia marketingowe

Szybko pokochasz GetResponse i z dumą zaczniesz oferować zestaw narzędzi, które będą odpowiadać wszystkim potrzebom Twoich klientów!

Wniosek?

Nasz program partnerski dla agencji pomoże się rozwijać zarówno Tobie, jak i Twoim klientom.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, wypełnij poniższy formularz. Specjalista ds. agencji marketingowych skontaktuje się z Tobą w imieniu GetResponse,
aby omówić Twoje cele i pokazać, w jaki sposób GetResponse pomoże zarówno Tobie, jak i Twoim klientom.