Masz agencję?
Zostań partnerem GetResponse

i zarabiaj więcej

Czy Twoi klienci mogliby skorzystać z zalet email marketingu?

Promuj światowej klasy produkt, w skład którego wchodzą narzędzia do tworzenia i wysyłki responsywnych emaili i autoresponderów.

Czy Twoi klienci chcą rozwijać swoje firmy?

Zapewnimy Ci narzędzia takie jak
landing pages, webinary i ankiety.

Jak marketing automation może pomóc im usprawnić proces sprzedaży?

Pokażemy Ci sprawdzone techniki
automatycznego zwiększania
sprzedaży i zysków.

Złóż aplikację do programu partnerskiego GetResponse

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o programie partnerskim GetResponse, kliknij poniższy przycisk. Skontaktujemy się z Tobą, aby przekazać Ci więcej szczegółów.

Klikając przycisk, zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych na potrzeby zaprezentowania Ci informacji na temat Programu Partnerskiego GetResponse. Administratorem danych osobowych będzie GetResponse Services, Inc mające siedzibę przy 1011 Centre Road, Suite 322 w Wilmington w stanie Delaware, DE 19805 USA. Twoje dane mogą być przekazane innym podmiotom powiązanym z firmą GetResponse Services, Inc personalnie lub kapitałowo. Wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Masz prawo do dostępu i poprawiania swoich danych w dowolnej chwili.

Korzyści dla Twojej agencji

Zarządzanie kontem

Pomożemy Tobie i Twojemu zespołowi skutecznie korzystać z GetResponse, włączając w to indywidualne wsparcie naszego eksperta.

Konto główne

Logujesz się do jednej platformy, dzięki czemu łatwiej Ci zarządzać kontami klientów i zapewniać im najważniejsze usługi.

Materiały edukacyjne

Masz dostęp do naszej biblioteki, gdzie znajdziesz podręczniki, artykuły, szablony wiadomości i inne materiały sprzedażowe, które możesz włączyć do swojej oferty.

Narzędzia marketingowe

Szybko pokochasz GetResponse i z dumą zaczniesz oferować zestaw narzędzi, które odpowiedzą na wszystkie potrzeby Twoich klientów.

Wniosek?

Nasz program partnerski dla agencji pomoże się rozwijać zarówno Tobie, jak i Twoim klientom.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, wypełnij poniższy formularz. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą,
aby omówić Twoje cele i pokazać, w jaki sposób GetResponse może pomóc Ci je osiągnąć.