GetResponse

Wzrost wskaźnika otwarć o 300% w 60 dni

Korzyści są oczywiste; raz konfigurujesz ustawienia i nie martwisz się o nic przez długi czas.
Opinia Klienta

Jak GetResponse pomógł firmie The Residual Entrepreneur?

Wcześniej korzystałem z innych rozwiązań dostępnych na rynku, ale dopiero GetResponse okazał się strzałem w dziesiątkę. Odkąd zacząłem korzystać z tej platformy, wskaźnik otwarcia moich wiadomości wzrósł o 300%.
Korzyści są oczywiste: raz konfiguruję wszystkie ustawienia, by następnie cieszyć się tym, jak w automatyczny sposób rośnie moja lista. GetResponse robi dokładnie to, do czego został stworzony! Raz konfigurujesz ustawienia i nie martwisz się o nic przez długi czas.

Do GetResponse ostatecznie przekonało mnie zaoferowane wsparcie techniczne. Odnoszę wrażenie, że GetResponse faktycznie zależy na tym, żeby klienci byli zadowoleni. Cieszę się za każdym razem, gdy otrzymuję wiadomość od GetResponse :)

Informacje o kliencie

Michael Simpson Jr.

Michael Simpson Jr. jest niezwykle zabieganą osobą. Michael mieszka w Los Angeles, gdzie pracuje jako aktor, pisarz, piosenkarz i producent.

Michael założył swoją firmę The Residual Entrepreneur, aby pomagać młodym osobom rozpoczynającym karierę w branży rozrywkowej. Pokazuje im, jak talent przekuć na sukces finansowy. Michael uczy, jak korzystać z narzędzi marketingu online i jak zmonetyzować umiejętność tworzenia i dystrybucji różnego rodzaju produktów.

Wyzwanie

Wraz z rozwojem The Residual Entrepreneur, Michael pragnął wciąż poszerzać swoje listy, pozostać w kontakcie z dotychczasowymi subskrybentami i ciągle dostarczać nową wiedzę i produkty.

Potrzebna mu była efektywna platfoma do email marketingu, której obsługa nie byłaby czasochłonna, ale jednocześnie zwiększałaby wydajność marketingową.
Michael testował usługi kilku dostawców, ale żadna nie odpowiadało jego potrzebom.

Rozwiązanie

Michael zdecydował się na znalezienie nowego dostawcy. Oto, na czym mu zależało w szczególności:

  1. Autorespondery do budowania trwałych związków z czytelnikami.
  2. Usługa, która nie odbiega od reklamowanej oferty.
  3. Przyjazne narzędzie służące przygotowaniu i planowaniu wysyłki wiadomości.
  4. Szybkie wsparcie dla firm.

Okazało się, że GetResponse spełnia wszystkie jego oczekiwania, także w kwestii technicznego wsparcia.

Cieszę się na każdą otrzymaną od
GetResponse wiadomość :-)

Rezultaty

Po przejściu do GetResponse, w ciągu niecałych 60 dni firma The Residual Entrepreneur zaobserwowała znaczący wzrost wskaźników otwarć i dostarczeń wiadomości. Od tamtej pory klienci otrzymują regularne autorespondery z interesującymi ich informacjami.

Efekty działań prowadzonych przez Michaela mówią same za siebie:

Dzięki obsłudze klienta na czacie online Michael uzyskuje odpowiedzi na zapytania w zaledwie kilka minut. Nie musi się już martwić o to, że problemy techniczne uniemożliwią mu komunikację z czytelnikami.

Dosłownie chwilę zajmuje tworzenie nowych autoresponderów Michael przygotowuje je tylko raz w miesiącu.

Wskaźnik otwarć emaili wzrósł o 300% i ciągle rośnie.

Michaelowi udało się poprawić komunikację z odbiorcami. Jego lista mailingowa ciągle rośnie, podobnie jak zaangażowanie subskrybentów.

Komunikacja z klientami okazała się na tyle prosta, że szkoda by było zaprzepaścić możliwości, które oferuje GetResponse.

Daj szansę swojemu biznesowi na rozwój dzięki GetResponse

Wypróbuj Zobacz wszystkie case studies