laptopmillionaire.tv
success story

“Przejście do GetResponse okazało się dla nas rewolucyjnym rozwiązaniem”. Mark Anastasi

Zakładając Inspired Marketing Group w 2004 roku, Mark Anastasi postawił przed sobą zadanie: Chcemy wpływać na poprawę jakości życia i kondycji finansowej naszych klientów.

Michael rozpoczął swoją działalność od sprzedaży ebooków za pośrednictwem serwisu Clickbank.com. Jego "Laptop Millionaire", który gościł na #1 na liście bestsellerów New York Timesa, sprawił, że autor stał się rozchwytywanym prelegentem i coachem.

"W 2005 roku, kiedy zaczęła działać moja firma, potrzebny był mi niezawodny system do zarządzania listą adresów email i listami uczestników seminariów. Wybór zawężyłem do GetResponse i AWebera, ale to właśnie to pierwsze rozwiązanie polecali eksperci obeznani z tematem".

Mark Anastasi

Wyzwanie Marka

Mark szukał sposobów na automatyzację działań email marketingowych, tak aby zmonetyzować włożony w nie wysiłek.

"W przeszłości korzystałem z rozwiązań dostarczanych przez ACT Database i ListMailPRO, ale zawiodły mnie, gdyż de facto, całą pracę trzeba było wykonywać ręcznie. Oba systemy były wolne, niestabilne i nie mogły pochwalić się zbyt wysokimi wskaźnikami dotarcia wiadomości do użytkowników. Odkrycie GetResponse okazało się znamienne dla losów firmy".

ROZWIĄZANIE

Mark z uwagą przygląda się statystykom otwarć i kliknięć wiadomości, aby sprawdzić, co działa w jego strategii marketingowej, a co nie.

"Łatwość, z jaką można skomunikować się
z 50.000 osób jednocześnie za pomocą jednego przycisku "Wyślij", jest nieoceniona".

Dzięki temu, Mark zaoszczędza ogrom czasu,
a jest on dla niego bezwzględnie najistotniejszy.

Przez ostatnie 4 lata, dzięki GetResponse wydatki marketingowe firmy Marka nie przekroczyły poziomu 20 tys. dolarów, przy jednoczesnym rocznym przychodzie ze sprzedaży na poziomie 1 mln dolarów.

Rezultaty:

Kiedy Mark zaczął używać GetResponse w 2005 roku, jego firma zbudowała listę liczącą 6.000 osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Mimo, że tamten rok przyniósł zaledwie 220 tys. dolarów przychodu, sama lista okazała się katalizatorem dalszych zmian.

W 2006 roku, bez ponoszenia wydatków na reklamę, a jedynie dzięki działaniom realizowanym z wykorzystaniem GetResponse, firma zyskała 1,8 mln dolarów przychodu z promocji seminariów do swoich subskrybentów i klientów.

Marzenia Marka się spełniły. Znalazł sposób na ujarzmienie internetu i teraz zarabia, inspirując innych do realizacji własnych planów.

"Od 2005 roku udało nam się wygenerować ponad 7,5  mln dolarów przychodu z samych aktywności związanych z naszą listą mailingową".

PIERWSZORZĘDNA OBSŁUGA KLIENTA

Za każdym razem, gdy napotykał na problem z obsługą platformy, Mark mógł zawsze liczyć na pomoc ze strony GetResponse.

“Kilkakrotnie miałem do czynienia z zespołem obsługi klienta GetResponse i za każdym razem zadziwiał mnie swoim profesjonalizmem. Zauważyłem, że każdy konsultant stawia zadowolenie klienta ponad cele sprzedażowe firmy.”

Daj swojej firmie szansę na rozwój dzięki GetResponse

Wypróbuj Zapoznaj się ze wszystkimi case studies