Historia sukcesu

Henry Diaz

www.steppingintofreedom.net

PRZEJŚCIE DO GETRESPONSE SPRAWIŁO, ŻE WSKAŹNIK OTWARĆ WZRÓSŁ CZTEROKROTNIE, A KLIKNIĘĆ - O 46%.

“Dzięki dobrym radom uzyskanym od zespołu obsługi klienta GetResponse, osiągnąłem imponujący wzrost CTR”. 
- Henry Diaz

"Wybór GetResponse to najlepsza decyzja biznesowa, jaką podjąłem. W przeszłości pracowałem z innymi systemami do wysyłki autoresponderów, ale zawsze kończyło się to frustracją i poczuciem straty czasu. Napotkałem w szczególności na problemy z analityką i śledzeniem zachowań użytkowników. Dopiero GetResponse zaoferował mi to, czego potrzebowałem.

Bardzo cenię sobie każdą minutę, tak więc pierwszą rzeczą, na którą zwróciłem uwagę po przejściu na GetResponse, był fakt, że zyskałem dodatkowy czas dzięki jego intuicyjnemu interfejsowi. Równie ważna jest dla mnie jakość świadczonej usługi - szczególnie w świetle zaproponowanej ceny. Platforma jest ponadto przyjazna w obsłudze i estetyczna. 
- Henry Diaz

Informacje o Kliencie

Henry Diaz to artysta-amator pomagający klientom przekształcić ich pasję w biznes. Henry doskonale wie, jak to jest spędzać całe dnie w pracy, która nie przynosi satysfakcji. Jego misją jest pomóc innym w zarabianiu na tym, co naprawdę kochają robić.

Jego firma Stepping into Freedom szkoli, jak osiągać założone cele. Uczy innych, jak rozwijać przyzwyczajenia i kształcić w sobie nawyki, które pozwalają na efektywne korzystanie z czasu.

Dzień każdego z nas liczy równo 24 godziny. Ludzie z różnych środowisk pracowali z Henrym, aby nauczyć się, jak korzystać z dostępnego czasu
w celu osiągnięcia sukcesu i zadowolenia.

"Chcę dzielić się zgromadzoną wiedzą z innymi - tymi, którzy pragną spełnić swoje marzenia". 
- Henry Diaz

Wyzwanie Klienta

Henry chciał utrzymać zaangażowanie klientów poprzez oferowanie im materiałów edukacyjnych i motywujących do działania.
Wyzwaniem dla niego było znalezienie prostego i efektywnego sposobu bezpośredniej komunikacji.

Henry próbował kontaktować się z każdym klientem z osobna, ale na dłuższą metę, to zadanie okazało się niewykonalne. Wcześniej korzystał z usług innych dostawców, ale nie umożliwiały mu one przeprowadzania skutecznych kampanii marketingowych.

Rozwiązanie

Dzięki GetResponse, Henry mogł osiągnąć założone cele marketingowe. GetResponse zaoferował mu właściwe narzędzia, które okazały się proste w obsłudze.

Kreator Landing Pages

by tworzyć strony produktowe w okamgnieniu

Testy A/B

by sprawdzić, które tematy wiadomości
okazały się najskuteczniejsze

Autorespondery 2.0

pozwalające na automatyzację kampanii
i elastyczność przy wysyłce newsletterów do indywidualnych odbiorców

Moja działalność polega na uczeniu innych, jak efektywnie wykorzystywać czas. Pierwszą więc rzeczą, na którą zwróciłem uwagę korzystając z GetResponse, była ilość zaoszczędzonego czasu dzięki sprawnemu planowaniu kampanii. Zarówno to, jak i koszt usługi uczyniły ze mnie oddanego klienta.

Henry Diaz

Rezultaty

GetResponse pomógł w automatyzacji procesu angażowania klientów i zaoszczędził sporo czasu. Wskaźnik otwarć wiadomości wzrósł czterokrotnie.

CTR WZRÓSŁ O 46%, CO DOWODZI, ŻE WYSYŁANE WIADOMOŚCI BYŁY DLA ODBIORCÓW ANGAŻUJĄCE.

Co więcej, GetResponse nieustannie dba o działania marketingowe Henry’ego, dzięki czemu on sam może skupić się na dalszym rozwoju swojej firmy.

24/7

"Zespół obsługi klienta GetResponse reaguje błyskawicznie. Wszyscy są niezwykle mili i posiadają ogrom wiedzy. Każdy kontakt z obsługą klienta jest przyjemnym doświadczeniem". 
- Henry Diaz

Żeby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki, Henry zaczął korzystać z kolejnych możliwości GetResponse, takich jak m.in. formularze zapisu i integracja z social media.

"Jakość - to słowo najlepiej określa usługi oferowane przez GetResponse. Przy okazji, proponowana cena jest przystępna, szczególnie dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w email marketingu". 
- Henry Diaz

Daj swojej firmie szansę na rozwój
dzięki GetResponse

Wypróbuj Poznaj wszystkie case studies