Przejście na GetResponse oznacza 26 razy więcej otwarć 8 razy więcej kliknięć

Ram Shengale

Z GetResponse zaznajomił mnie mój kolega, który także pracuje w sieci. To pierwszy system do email marketingu, którego używam i - jak do tej pory - jestem nim zachwycony. Lubię eksperymentować, wprowadzając zmiany na wszystkich moich stronach, a GetResponse pomaga mi w tym, ułatwiając gromadzenie adresów email. Prowadzę kilka niszowych blogów, dzięki którym buduję listy mailingowe, których wielkość z kolei przekłada się na mój zarobek.

GetResponse sprawił, że CTR wzrósł 8-krotnie, a wskaźnik otwarć wiadomości - 26-krotnie, co oznacza wzrost odpowiednio o 800% i 2600%. GetResponse używam od 10 miesięcy
i jak do tej pory nie mam powodów do narzekania. Zostanę z nimi jeszcze na długo! GetResponse oferuje bezpłatny 30-dniowy okres próbny, a żeby z niego skorzystać, nie trzeba posiadać karty kredytowej. Pracownicy obsługi klienta są kompetentni, dobrze poinformowani, a przede wszystkim, skłonni do pomocy.
W obecnych czasach to rzadkość! Spróbuj i przekonaj się sam!

Ram Shengale zajmuje się marketingiem afiliacyjnym. Jego firma Gyantastic.com pomaga innym przedsiębiorcom rozwinąć skrzydła online. Ram jest jednocześnie doświadczonym web developerem (HTML/CSS, PHP, Wordpress).
Pracuje z domu i jest z tego faktu bardzo zadowolony.

Wyzwanie Klienta

Na rynku dostępnych jest sporo alternatywnych rozwiązań, w tym Aweber i MailChimp. Ale - wydaje mi się, że GetResponse bije je wszystkie na głowę.

Ram Shengale wziął sobie za cel pozyskanie jak największego ruchu na swoich stronach, aby jak najskuteczniej wykorzystać możliwości programów afiliacyjnych, do których jest zapisany.

Potrzebne mu było skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwalałoby na wysyłkę autoresponderów, tworzenie efektywnych stron produktowych i podtrzymanie stałej aktywności w mediach społecznościowych. Wcześniej korzystał z innych rozwiązań dostępnych na rynku, ale żadne nie spełniało jego oczekiwań.

Rozwiązanie

Po 30 dniach testowania GetResponse, Ram nie miał wątpliwości,
że dokonał dobrego wyboru:

Autorespondery by budować lojalność czytelników.

Prosty w użyciu Kreator Landing Pages , który pozwala mu tworzyć świetnie zaprojektowane landing pages w zaledwie kilka minut.

Rezultat

Dzięki GetResponse, Ram odnotował wzrost wskaźnika kliknięć o 800%,
a otwarć - o 2600%. Te liczby dowodzą, jak skutecznym narzędziem jest GetResponse.

2600%
wskaźnik otwarć
800%
wskaźnik kliknięć

Ram wykorzystuje obecnie w GetResponse autorespondery, formularze zapisu, newslettery i landing pages. Potrafi przygotować wysyłkę automatycznych wiadomości do czytelników, jak i przeprowadzić skomplikowane kampanie marketingowe dzięki kreatorowi landing pages i formularzy zapisu. Przede wszystkim jednak, z łatwością może zarządzać teraz listami subskrybentów.

Sądzę, że GetResponse to najlepsze narzędzie do email marketingu dostępne na rynku. Istnieją wprawdzie inne rozwiązania, takie jak AWeber, czy MailChimp, ale GetResponse jest o niebo lepszy. GR używam od 10 miesięcy i do tej pory wszystko działa bez zarzutu.

Zostaję w GetResponse! Pozytywnie zaskoczył mnie dział obsługi klienta. Wszyscy konsultanci okazali się kompetentni, dobrze poinformowani i przede wszystkim skłonni do pomocy. To w obecnych czasach rzadkość.

GetResponse oferuje bezpłatny 30-dniowy okres próbny, a żeby z niego skorzystać, nie trzeba posiadać karty kredytowej. Spróbuj i przekonaj się sam!