Wilson Lau

HISTORIA SUKCESU

Udało mi się stworzyć skuteczną strategię email marketingową i firmę o globalnym zasięgu.

Wilson Lau to ambitny, młody przedsiębiorca z Singapuru. U progu kariery udało mu się zdefiniować to, co pomaga ludziom w osiągnięciu sukcesu.

Wilson założył firmę RicheMinds.com, by pomóc innym rozwijać drzemiący w każdym człowieku potencjał. Dzięki materiałom, które udostępnia na swojej stronie, czytelnicy mogą nauczyć się, jak dostrzegać w życiu pozytywy
i blokować negatywne emocje, które powstrzymują przed rozwojem.

Wilson wykorzystuje publikacje elektroniczne, aby szerzyć wiedzę na temat rozwoju osobistego, tak aby jego czytelnicy mogli uwolnić drzemiący w nich potencjał prowadzący do dalszego samorozwoju.

Wilson Lau

Od 14 miesięcy korzystam z GetResponse i jak do tej pory, wyniki działań przerosły moje oczekiwania.

—Wilson Lau

Wyzwanie Klienta

Wilsonowi potrzebna była strategia dotycząca dystrybucji treści, która umożliwiłaby mu dotarcie zarówno do nowych klientów jak i tych pozyskanych już wcześniej, z odpowiednimi treściami.

Ze względu na międzynarodowy charakter prowadzonego biznesu, Wilson musiał mieć pewność, że jego klienci otrzymają właściwe informacje zawsze o tej samej porze dnia. Nie miał wątpliwości, że do tego będzie potrzebna mu efektywna strategia email marketingowa.

"Próbowałem już wielu rozwiązań, ale GetResponse jako jedyny oferuje funkcję śledzenia lokalizacji geograficznej odbiorców wiadomości, która pozwala na sprawdzenie, z których krajów generowane są leady".

Rozwiązanie

Wilson odkrył, że GetResponse dostarcza mu wszystkiego, co jest potrzebne do stworzenia
skutecznej strategii email marketingowej.

Email Creator

1. Kreator wiadomości email

Wilson tworzy świetnie zaprojektowane newslettery dzięki funkcji „przeciągnij i upuść”, zarówno od zera, jak i na bazie gotowych szablonów. Funkcja "Time Travel" pozwala mu docierać do odbiorców zawsze o tej samej godzinie, bez względu na to, w jakiej strefie czasowej się znajdują.

Web Forms

2. Formularze zapisu

Wilson korzysta z jednego z dostępnych szablonów formularzy zapisu, który zmodyfikował na własne potrzeby za pomocą intuicyjnego interfejsu. Kod takiego formularza można wkleić
w dowolnym miejscu strony. Dzięki formularzom zapisu Wilson zdobywa nowych subskrybentów, którzy otrzymują dostęp do materiałów, wartościowych treści i różnego rodzaju stron.

Integrations

3. Integracje

Interfejs API dostępny
w GetResponse umożliwia konsolidację kontaktów z mediów społecznościowych, systemów CMS, platform e‑commerce i wielu innych. Teraz Wilson może dostarczać oferty drogą mailową do wszystkich swoich kontaktów.

Udało mi się skutecznie wysłać ponad 100 newsletterów, które wygenerowały znaczący przychód.

—Wilson Lau

Rezultaty

Wilson korzysta z kreatora wiadomości email, formularzy zapisu i integracji z  zewnętrznymi serwisami. Dzięki nim, może tworzyć segmenty klientów z różnych części świata.

Po 14 miesiącach korzystania
z GetResponse, firma RicheMinds.com należąca do Wilsona Lau, osiągnęła wzrost CTR o 230%.
Ta znacząca poprawa wyników pozwoliła mu na dotarcie do dwa razy większej grupy klientów. Oznacza to, że Wilson pomógł większej ilości osób w rozwinięciu ich pełnego potencjału i osiągnięciu życiowych celów.

Dzięki GetResponse, Wilsonowi udało się stworzyć strategię email marketingową, która pozwala mu na równoczesny rozwój firmy na całym świecie.

Click-through rate graph

wzrost CTR o 230% *

*wskaźnik kliknięć

Daj swojej firmie szansę na rozwój
dzięki GetResponse

Wypróbuj
Zapoznaj się ze wszystkimi case studies