Relationship Headquarters

zwiększa wskaźnik otwarć o

po przejściu do GetResponse

Relationship Headquarters oferuje porady kobietom z męskiego punktu widzenia. Ich grupa docelowa to osoby szukające związku marzeń i wskazówek dotyczących randek, miłości i małżeństwa.

Prezes firmy, Bob Grant, komunikuje się z klientkami drogą emailową, aby zachęcić je do większego zaangażowania i kolejnych zakupów.

Przekonaj się, w jaki sposób platforma GetResponse pomogła mu dotrzeć do odbiorców i zwiększyć sprzedaż.

„Zapytaliśmy partnerów z naszej branży, jaką firmę mogą polecić. Okazało się, że GetResponse to najlepszy wybór dla firm, które zarabiają głównie dzięki email marketingowi”.
BOB GRANT
założyciel i prezes firmy Relationship Headquarters

Wyzwania

Część czytelników kupuje programy doradcze online natychmiast po wizycie na stronie internetowej. Jednak większość z nich potrzebuje czasu na podjęcie decyzji. Stąd też źródłem ponad 70% sprzedaży są kampanie email marketingowe skierowane do istniejących klientów i nowych odbiorców. Bob Grant czerpie większość zysków z email marketingu. W miarę rozwoju firmy zaczął zauważać słabe strony swojego dostawcy usług email marketingowych:

Spadek wskaźników otwarć

Pomimo bardzo zaangażowanych subskrybentów i niewielu zgłoszeń spamu, wskaźniki otwarć wiadomości wciąż spadały. Winny był serwis ESP, który umieścił firmę Relationship Headquarters na wspólnym serwerze ze spammerem.

Brak optymalizacji
czasu wysyłki

Wszystkie emaile były wysyłane w tym samym czasie do klientów w różnych strefach czasowych. Do niektórych wiadomości docierały o 7 rano, a do innych o 19. To sprawiało, że wskaźniki otwarć nadal spadały.

Kosztowna obsługa klienta

Bob Grant zgłosił się po pomoc do dostawców usług email marketingowych. Niestety musiał dodatkowo zapłacić za rozwiązanie tych i innych problemów. Te opłaty były niezależne od opłat miesięcznych.

Rezultaty

Dzięki niezawodnej platformie do email marketingu i zoptymalizowanej dostarczalności, firma Relationship Headquarters mogła zwiększyć budżet marketingowy.

Wiadomości
zaczęły docierać
w idealnym momencie
Dochody i
zyski wzrosły o
Wskaźniki otwarć
wzrosły o
GetResponse to jedna z najbardziej OPŁACALNYCH decyzji biznesowych, jakie podjęliśmy w ciągu ostatnich 5 lat. Dostarczane przez nich usługi w pełni nas satysfakcjonują.

Daj swojej firmie szansę na rozwój dzięki GetResponse