Zaprojektowany, aby wykorzystać pełny potencjał email marketingu.

GetResponse Enterprise łączy w sobie niezawodność platformy GetResponse z indywidualnymi rozwiązaniami dla klientów korporacyjnych i profesjonalnym wsparciem ekspertów email marketingu.

GetResponse Enterprise to zestaw zaawansowanych funkcjonalności umożliwiających dostosowanie rozwiązań do potrzeb użytkownika. Zapewniamy profesjonalne, “szyte na miarę” narzędzie do email marketingu, które pomoże Twojej firmie zwiększyć skuteczność kampanii oraz jej ROI.

Zaawansowane możliwości

Infrastruktura technologiczna spełni nawet najwyższe wymagania. Możesz wysyłać nieograniczone ilości wiadomości i nie martwić się o spadek prędkości wysyłania. Serwery GetResponsezrealizują wszystkie kampanie z maksymalną prędkością.

Najwyższa dostarczalność

Dzięki najwyższej na rynku dostarczalności na poziomie 99% możesz mieć pewność, że Twoje kampanie mailingowe odniosą sukces. Nasz zespół ekspertów email marketingu zajmuje się: ścisłą współpracą z dostawcami skrzynek pocztowych, zarządzaniem dedykowanymi adresami IP, zewnętrznym monitorowaniem wskaźników reputacji, nadzorowaniem wskaźników dostarczalności.

Zarządzanie kontem

Opieka dedykowanego konsultanta zapewnia stałą pomoc, doradztwo i optymalizację kampanii. Dzięki temu klient może mieć pewność, że w razie potrzeby w każdej chwili będzie mógł skorzystać z pomocy i doświadczenia eksperta.

Pomoc konsultantów

Na każdym etapie wsparcia technicznego kierujemy się dewizą pięciogwiazdkowej obsługi klienta. Dedykowani eksperci są gotowi, aby zwiększyć efektywność Twoich kampanii.

Zaawansowana integracja

GetResponse daje niemal nieograniczone możliwości integracji z zewnętrznymi serwisami i aplikacjami. Twój zespół IT może z łatwością integrować kampanie email marketingowe z platformami płatniczymi, systemami CRM i wieloma innymi.

Dostępność

Administrator konta ma możliwość stworzenia do 100 subkont z różnymi uprawnieniami dla wybranych użytkowników.