Wypróbuj za darmo

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa hasła:

  • użyj conajmniej 6 znaków
  • połącz litery i cyfry
  • użyj małych i wielkich liter
  • użyj znaków specjalnych (np. @)

Nowe Wyszukiwanie Kontaktów

Precyzyjna segmentacja i targetowanie – wszystko w jednym miejscu.

Segmentuj odbiorców według wybranych kombinacji i warunków. Twórz kampanie email marketingowe, buduj relacje i zwiększaj konwersję.

Ropoczęcie pracy jeszcze nigdy nie było takie proste

Z łatwością wyszukasz każdego odbiorcę, wyświetlisz i dokonasz edycji jego danych.

Dzięki funkcji zaawansowanego wyszukiwania stworzysz określone grupy odbiorców i wyślesz ofertę dopasowaną do ich potrzeb i zainteresowań.

Aby rozpocząć wybierz kontakty z jednej lub kilku kampanii i określ zakres czasowy. Zaznacz czy chcesz również uwzględniać kontakty z cyklu autoresponderów.

Stwórz segmenty subskrybentów

Skorzystaj z funkcji warunków i podziel odbiorców na grupy według różnych czynników: danych geograficznych, sposobów i daty subskrypcji lub danych demograficznych.

Zawęź wyniki wyszukiwania do danych behawioralnych. Na przykład, wyszukaj te kontakty, które nie otworzyły danej wiadomości lub otrzymały określoną liczbę autoresponderów w danym cyklu.

Przeglądaj pola dodatkowe dostępne w wyszukiwarce kontaktów

Połącz wyszukiwanie kontaktów dodając różne grupy warunków i zdefiniowanych współzależności między nimi.

Wyniki wyszukiwania wyświetlają się natychmiast za pomocą licznika. Gdy segment będzie gotowy, wystarczy kliknąć “Pokaż odbiorców”, aby kontynuować.

Kompletne zarządzanie subskrybentami w jednym miejscu

Upewnij się, że zapisałeś wyszukaną grupę odbiorców. Dzięki temu będziesz mógł w przyszłości ponownie wykorzystać i modyfikować wybrany segment. Z nowym narzędziem wyszukiwania kontaktów wszystkie funkcje zarządzania subskrybentami są dostepne w jednym miejscu.

Wszystkie funkcje związane z zarządzaniem kontaktami są teraz dostępne w jednym miejscu. Możesz teraz za pomocą kilku kliknięć:

  • Kopiować lub przenosić kontakty między kampaniami.
  • Dodawać “Pole dodatkowe” do określonej grupy odbiorców.
  • Eksportować wyniki wyszukiwania do najpopularniejszych formatów plików.
  • Wysyłać wiadomość email do wybranych grup odbiorców.

Co więcej, możesz kopiować, usuwać lub przenosić zarówno całe grupy odbiorców, jak i indywidualne kontakty. A jeśli chcesz wysłać wiadomość do tylko jednego subskrybenta, to możesz to zrobić bezpośrednio z poziomu wyszukiwania kontaktów.

Nowy panel wyszukiwania umożliwia także wyświetlenie wszystkich informacji na temat subskrybenta: źródło zapisu, dzień cyklu autorespondera, status oraz rodzaj. Przeglądaj kontakty wypisane, usunięte lub jeszcze niepotwierdzone. Wszystko dostępne za pomocą jednego kliknięcia.

Całkowita kontrola Twoich kontaktów w jednym miejscu. Maksymalny komfort zarządzania kampaniami.

Zobacz wszystkie funkcjonalności