Wypróbuj za darmo

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa hasła:

  • użyj conajmniej 6 znaków
  • połącz litery i cyfry
  • użyj małych i wielkich liter
  • użyj znaków specjalnych (np. @)

Zaawansowana segmentacja

Zwiększaj efektywność kampanii email marketingowych dzięki zaawansowanej segmentacji GetResponse. Precyzyjnie dostosowuj treść newsletterów do potrzeb i zainteresowań odbiorców.

Twórz kampanie email marketingowe tak, żeby każdy odbiorca poczuł się wyjątkowy i ważny. Zaawansowana segmentacja GetResponse umożliwia szybkie dzielenie odbiorców na grupy według ich zainteresowań, zachowań na wysłane wcześniej newslettery oraz danych geograficznych.

Zostań ekspertem od segmentacji

Nawet jeśli temat segmentacji jest dla Ciebie nowy, to z GetResponse tworzenie grup odbiorców według danych kryteriów jest szybkie i proste. W ten sposób już za pomocą kilku kliknięć stworzysz i wyślesz wiadomość dopasowaną do zainteresowań danej grupy odbiorców. Tym bardziej, że funkcja segmentacji umożliwia tworzenie grup odbiorców opartych na różnych kryteriach:

Grupę odbiorców możesz utworzyć na podstawie jednego lub wielu kryteriów, które można łączyć. Jeden ze scenariuszy przedstawiających jak można to zrobić można na znaleźć na blogu GetResponse.

Zacznij korzystać z email marketingu już dzisiaj!

Zobacz wszystkie funkcjonalności