Rozwiązania Enterprise

GetResponse zapewnia wszechstronny zestaw skutecznych narzędzi, stworzonych z myślą o tym, by pomóc średnim i dużym przedsiębiorstwom wykorzystać jak najwięcej możliwości biznesowych.

Usługi Enterprise stworzyliśmy z myślą o organizacjach skupionych na wdrażaniu skutecznych, szeroko zakrojonych kampanii. Pakiet ten zawiera standardowe rozwiązania GetResponse (narzędzia do email marketingu, landing pages, formularze zapisu, funkcjonalność Perfect Timing) oraz dodatkowe możliwości takie jak dedykowana infrastruktura, pełna personalizacja czy profesjonalne konsultacje.

 • Dedykowany adres IP

  By zachować reputację wysyłanych emaili, przypiszemy Twojej firmie unikalny adres IP, który pomoże osiągnąć jak najwyższą dostarczalność wiadomości. Własna domena i dedykowana infrastruktura zapewnią skuteczne połączenie z obszernymi bazami danych.

 • Dedykowany opiekun klienta

  Chcąc zapewnić jak najlepszą wydajność i skuteczność prowadzonych przez Ciebie działań online marketingowych, przypiszemy Twojemu kontu dedykowanego Account Managera. Zespół ekspertów GetResponse jest zawsze do dyspozycji, gotowy do pomocy, konsultacji i indywidualnego wsparcia.

 • Wprowadzenie i szkolenie

  Przejście do GetResponse jest naprawdę proste. Nasz zespół pomoże Ci na każdym kroku ustawień preferencji konta, skonfiguruje Twój adres IP oraz serwer. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe poruszające każdy aspekt marketingu online, od zarządzania bazą do integracji API.

 • Konsulting

  Nasi eksperci pomogą Ci zwiększyć skuteczność kampanii oraz konwersję. Dokonamy rzetelnej analizy Twoich działań marketingowych, rozpoznamy błędy i zaproponujemy dopasowane rozwiązania zwiększające retencję klientów.

 • 100% bezpieczeństwa

  Nasze niezawodne i bezpieczne serwery dokonują wysyłki kampanii z najwyższą możliwą prędkością. Gwarantujemy, że Twoja domena zostanie wpisana na publiczną listę zaufanych nadawców oraz dodana do białej listy czołowych dostawców usług internetowych, tak by zagwarantować jak najmniejszą liczbę zgłoszeń spamu.

 • Dostarczalność

  Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy rozwiązanie wolne od spamu i osiągające stały - najwyższy na rynku - ponad 99% poziom dostarczalności. Chcąc zapewnić zgodność działań z ustawą CAN-SPAM i Ustawą o Ochronie Danych Osobowych, a także by chronić reputację naszych klientów, współpracujemy z takimi branżowymi liderami jak ReturnPath, SpamHaus i SpamAssassin.

Szeroki wybór profesjonalnych usług:

Audyt wiadomości

Dokonujemy oceny, a także zarządzamy importami, higieną i segmentacją listy oraz dzielimy się najlepszymi praktykami.

Rozwój treści

Nasi copywriterzy pomogą zaprojektować Twoją wiadomość i stworzą angażujące treści, generujące wyższe wskaźniki responsywności.

Projekt szablonów wiadomości

Oferujemy całościowy projekt oraz personalizację szablonów o zoptymalizowanym kodzie HTML, prawidłowo wyświetlającym się na wszystkich platformach.

Integracje użytownika

Nasi programiści we współpracy z Twoim zespołem zintegrują i zautomatyzują GetResponse z Twoim systemem, tak by stworzyć intuicyjną platformę do pracy dla użytkowników wewnątrz organizacji.

Rebranding

Nasze oprogramowanie pozwala budować reputację marki poprzez ukrycie danych GetResponse i wyeksponowanie własnej domeny.

Rozwiązania dla firm

GetResponse oferuje rozwiązania marketingowe stworzone dla wszystkich branż. Dzielimy się najlepszymi praktykami, wskazówkami i narzędziami, które pomogą Ci stworzyć dopasowane kampanie marketingowe. Dowiedz się więcej o nieograniczonych możliwościach GetResponse w swoim biznesie!
Poznaj rozwiązania dla firm ›

Rozwiń swój biznes z najlepszymi na rynku narzędziami zwiększającymi wydajność i skuteczność prowadzonych działań.

Zobacz wszystkie funkcjonalności