Lejek konwersji

Automat, dzięki któremu rozkręcisz biznes i rozbudujesz bazę adresową

Narzędzie (znane wcześniej jako Autofunnel), w którym krok po kroku zbudujesz landing pages,
zautomatyzujesz wysyłkę wiadomości, sprzedasz swoje produkty, odzyskasz porzucone zamówienia i zarobisz pieniądze.
Dawniej Autofunnel.

Ty uzupełnij luki, a my zajmiemy się resztą

Na początek, wygeneruj ruch…

 • Facebook AdsFacebook Marketing Partners

  Kup stargetowane reklamy na Facebooku i Instagramie bezpośrednio w GetResponse i zacznij dostarczać na Twoje landing pages wysokiej jakości odwiedzających.

 • Social Ads Creator

  Skorzystaj z gotowych szablonów zaprojektowanych na potrzeby konkretnych branż i stwórz animacje do reklam i na profile społecznościowe w kilka chwil - nawet jeśli nie zajmujesz się zawodowo grafiką. Wszystko to w aplikacji na telefonie, bez dodatkowych kosztów!

... skieruj go na landing page…

 • Landing pages

  Dzięki lejkowi konwersji otrzymujesz nowe szablony landing pages, zoptymalizowane pod kątem konwersji, zaprojektowane dla konkretnych branż i wypełnione gotowymi treściami, które możesz dostosować do swoich potrzeb.

... i pozyskuj nowe kontakty i leady...

 • Formularze

  Są gotowe i wbudowane w szablony stron. Wystarczy, że dodasz do nich pola, których są Ci potrzebne.

 • Exit pop-upy

  Są doskonałym narzędziem do uzyskiwania jeszcze większej liczby konwersji ze stron zapisu, zachęcając użytkowników, którzy zamierzają opuścić stronę, do zostawienia adresu email. Są gotowe i dopasowane do pozostałych szablonów. Wystarczy dostosować treść.

... buduj z nimi relację,
by stali się fanami Twojej marki...

 • Email marketing

  Powitaj nowe kontakty zaraz po tym, jak zapiszą się na newsletter, a następnie wysyłaj im angażujące, zautomatyzowane wiadomości, aby przygotować ich do zakupu.

 • Webinary

  Przeprowadzaj darmowe lub płatne webinary - możesz je łatwo zintegrować z Twoimi stronami i emailami, nie musisz korzystać z innych usług webinarowych lub wtyczek do przeglądarki.

... potem zachęć ich do kupienia
Twoich produktów...

... a jeśli nie dokończą zamówienia,
zachęć ich do powrotu...

... i w końcu – zarabiaj!

 • Integracje z systemami płatności

  Połącz konto GetResponse z PayU, Square, Stripe, PayPalem i BlueSnapem, a potem sprzedawaj produkty i usługi bezpośrednio na stronach stworzonych w GetResponse.

 • Jednoklikowe strony up-sellowe

  Zwiększ swoje dochody i promuj oferty ograniczone czasowo tuż po zrealizowanych przez klienta zakupach.

 • Emaile z potwierdzeniem zakupu

  Wyślij emaila z potwierdzeniem zamówienia natychmiast po zrealizowanej transakcji – nie kiwając palcem.

Korzystaj z gotowych scenariuszy

Masz do wyboru ponad 40 profesjonalnie zaprojektowanych scenariuszy zoptymalizowanych pod kątem konwersji, napisanych i zaprojektowanych przez ekspertów z branży specjalnie dla Ciebie – abyś mógł sprzedawać, budować bazę kontaktów, promować ofertę – słowem, rozwijać firmę.

Są one idealne dla małych, lokalnych firm, właścicieli sklepów e-commerce, osób piszących ebooki, coachów, grafików, fotografów, konsultantów i wielu, wielu innych. Każdy scenariusz to wysokiej jakości grafiki i profesjonalne teksty marketingowe – dodaj tylko kilka szczegółów na temat tego, co oferujesz, i gotowe!

Dzięki lejkom konwersji możesz osiągnąć swoje cele biznesowe, bez względu na ich naturę

Prowadź sprzedaż przy pomocy lejków sprzedażowych

Promuj i sprzedawaj produkty w sieci za pomocą prostych i skutecznych lejków sprzedażowych. Sprzedawaj, co tylko chcesz - fizyczne produkty, ebooki lub kursy online. Kieruj ruch prosto na Twoją stronę sprzedażową przy pomocy prostych lejków sprzedażowych lub buduj relacje z nowymi kontaktami przez automatycznie wysyłane wiadomości przed zaprezentowaniem oferty z rozbudowanego lejka sprzedażowego.

Znajdź swoją grupę docelową za pomocą lejków do budowy listy

Używaj standardowych lejków do zapisu, aby zbierać nowe leady przez landing page i budować z nimi relacje przez automatycznie wysyłane emaile. Szukasz jeszcze lepszych rezultatów? Wypróbuj gotowe lejki z lead magnetami. Udostępniaj jakościowe treści w zamian za adresy email,
aby zdobyć nawet 20% więcej konwersji.

Monetyzuj wiedzę za pomocą lejków webinarowych

Buduj relacje i dziel się swoją wiedzą przy pomocy darmowych lub płatnych webinarów - bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zacznij zarabiać na tym, na czym się znasz

Lejek konwersji zajmie się resztą.

Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?