Wypróbuj za darmo

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa hasła:

 • użyj conajmniej 6 znaków
 • połącz litery i cyfry
 • użyj małych i wielkich liter
 • użyj znaków specjalnych (np. @)

GetResponse i Salesforce

Sprzedaż i marketing łączą siły

Integracja GetResponse dla Salesforce zwiększy potencjał i wartość Twojego biznesu. To wszechstronne narzędzie stanowi połączenie możliwości, które pomogą w podniesieniu wyników sprzedaży i wskaźnika ROI oraz w zacieśnieniu relacji z klientami.

 • Łatwe zarządzanie danymi

  Jeśli chcesz generować wysokie wyniki sprzedaży, integracja GetResponse dla Salesforce powinna stać się Twoim centrum zarządzania kontaktami. Jednym kliknięciem sporządzaj zapytania dla obecnych i potencjalnych klientów. Twórz nowe kampanie GetResponse i dodawaj do nich kontakty za pomocą Salesforce - bez konieczności ponownego logowania.

  Dodaj i segmentuj kontakty OBEJRZYJ FILM
 • Dwukierunkowa synchronizacja

  Dzięki dwukierunkowej synchronizacji, zawartość Twojego konta GetResponse w całości zintegruje się z Salesforce, a zgromadzone przez Ciebie dane będą zawsze aktualne. Wprowadź informacje, zsynchronizuj kampanie i oszczędzaj czas – zajmie Ci to zaledwie kilka sekund! Bez względu na to, czy przeglądasz konto Salesforce czy GetResponse, zawsze masz dostęp do najbardziej aktualnych danych oraz możesz edytować subskrybentów i synchronizować kontakty.

  Synchronizacja ustawień OBEJRZYJ FILM
 • Atrakcyjne wiadomości

  GetResponse oferuje narzędzia, które zwiększą wartość Twojego konta Salesforce. Twórz atrakcyjne wiadomości, zapisuj wersje robocze emaili w koncie GetResponse i korzystaj z nich w Salesforce. Po zalogowaniu do konta Salesforce, możesz dokonywać testu i podglądu swoich wiadomości online, a następnie przenieść je do swojej bazy danych.

  Wysyłanie wiadomości z Salesforce OBEJRZYJ FILM
 • Zaawansowana integracja

  Integracja GetResponse została zaprojektowana specjalnie po to, by w każdym szczególe móc dopasować się do systemu CRM Salesforce. To najbardziej zaawansowana technologicznie integracja tego typu na rynku, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa danych oraz minimum zgłoszeń spamu, chroniąc tym samym Twoją reputację. A co najważniejsze, jest skuteczna i intuicyjna.

 • Personalizacja i segmentacja

  Bądź o krok przed innymi – wysyłaj skuteczne wiadomości, dopasowane do potrzeb swoich klientów. Integracja GetResponse dla Salesforce wspiera nawet 100 pól dodatkowych, tak by pomóc Ci dokonać segmentacji odbiorców na podstawie ich indywidualnych preferencji i wysyłać im wyjątkowe, w pełni spersonalizowane wiadomości.

 • Wyniki i analizy

  Aplikacja GetResponse dla Salesforce gromadzi wszystkie istotne dane klientów i leadów w jednym miejscu. Od teraz możesz przeglądać statystyki i raporty newsletterów, pojedyncze kontakty oraz emaile GetResponse, które otrzymał każdy z subskrybentów. Nasza inteligenta analiza pomoże Ci zmierzyć efekty kampanii i poznać upodobania subskrybentów, tak byś mógł tworzyć dopasowane strategie sprzedażowe.

  Zobacz statystyki OBEJRZYJ FILM
 • Elastyczna synchronizacja

  Zdecyduj, którą kampanię i jak często chcesz synchronizować. Wybierz synchronizację manualną lub zaplanuj automatyczną synchronizację codziennie, co 3 dni lub raz w tygodniu. Wielkość woluminu wysyłki nie będzie żadnym ograniczeniem – GetResponse pracuje na dedykowanych serwerach, tak więc Twoje wiadomości nie będą generowały dodatkowych kosztów z Salesforce.

 • Pomoc 24/7

  Nasi eksperci w kilka minut przeprowadzą Cię przez instalację integracji oraz odpowiedzą na najtrudniejsze pytania dotyczące kwestii technicznych. Dział Obsługi Klienta GetResponse, który jest wielokrotnym zwycięzcą nagród za doskonałą jakość świadczonych usług, pomoże oszczędzić Twój czas, wysiłek i terabajty. Z dedykowaną strefą deweloperską i bazą wiedzy, jesteśmy w pełni przygotowani na to, by 24/7 udzielać Ci potrzebnego wsparcia i przeprowadzić płynną, bezproblemową instalację.

  Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez integrację – to naprawdę proste:

Wyciągnij jak najwięcej korzyści
ze swojego systemu crm

Zobacz wszystkie funkcjonalności