Wypróbuj za darmo

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa hasła:

  • użyj conajmniej 6 znaków
  • połącz litery i cyfry
  • użyj małych i wielkich liter
  • użyj znaków specjalnych (np. @)
GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje Twojego adresu e-mail, aby rozpocząć aktywację usługi. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Importowanie kontaktów

Powiększaj bazę subskrybentów –
łatwo i szybko.

Rozszerz bazę o setki nowych adresów email, automatycznie, w mgnieniu oka. Jednym kliknięciem zaimportujesz kontakty bezpośrednio do kampanii z prawie 20 źródeł.

Powiększaj bazę subskrybentów –<br>łatwo i szybko.

Przesyłaj dane z komputera.

Jeśli przechowujesz bazę adresową w pliku na komputerze lub właśnie wyeksportowałeś bazę danych subskrybentów z innej usługi lub programu, możesz zaimportować wszystkie kontakty bezpośrednio do kampanii w GetResponse.

Przesyłaj dane z komputera.

Dodawaj kontakty ręcznie.

W prosty sposób dodawaj pojedyncze adresy email. Jeśli chcesz dodać kilka adresów, których nie masz jeszcze w swojej bazie, zrób to błyskawicznie przez panel Dodaj odbiorców.

Dodawaj kontakty ręcznie.

Importuj z innych serwisów.

Bazą subskrybentów, klientów i kontaktów możesz zarządzać na wiele sposobów. Dzięki integracji z kluczowymi platformami do zarządzania kontaktami łatwo zsynchronizujesz swoje bazy w tych serwisach z kampaniami w GetResponse. Salesforce, Zendesk, Magento i inne.

Importuj z kluczowych integracji.

Dodaj do swojego konta adresy email z innych popularnych zintegrowanych serwisów, takich jak PayPal, Google Checkout, Shopify, czy Zoho.

Dostępnych jest ponad 100 integracji.

Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
Zobacz wszystkie funkcjonalności