Twórz emaile, którym nikt się nie oprze.

Zoptymalizuj projektowanie wiadomości.

Rozwiń skrzydła kreatywności dzięki pieknym szablonom i nieograniczonym możliwościom projektowania emaili.

Edytor wiadomości drag-and-drop

Stwórz email, jedyny w swoim rodzaju. Poznaj nieograniczone możliwości naszego edytora:

  • Edycja obrazów: zmień rozmiar, przytnij, wykadruj zdjęcie, dodaj do niego specjalne efekty wizualne – wszystko to w ramach wbudowanego edytora grafiki. Poznaj wszystkie opcje edycji.
  • Historia zmian: zobacz kolejne etapy tworzenia wiadomości i w dowolnej chwili cofnij niechciane zmiany.
  • Biblioteka elementów: dodaj przyciski, pola tekstowe, grafiki czy ikony social media – po prostu przeciągnij element do obszaru roboczego i umieść w wybranym miejscu.
  • Zapisane fragmenty: zapisuj i wykorzystuj utworzone wcześniej fragmenty.
/ / / / / /

Zintegrowany spam scoring

Zminimalizuj ryzyko trafienia do spamu, testując swoje wiadomości narzędziem opartym na SpamAssassin™. Spraw, by Twoje emaile spełniały najsurowsze kryteria antyspamowe, aby uniknąć zgłoszeń spamu, poprawić swoją reputację wysyłkową i zoptymalizować dostarczalność .

SpamAssassin™ sprawdza treść wiadomości korzystając z często aktualizowanej listy "spam words" i specyficznych filtrów, które analizują formatowanie, ilość i rodzaje linków oraz obrazów, kodowanie, pola nadawcy, nagłówki wiadomości i inne. Następnie, SpamAssassin™ wskaże Ci, co należy poprawić.

/

W pełni responsywne emaile

Twoje wiadomości będą się świetnie prezentować na każdym urządzeniu. Wszystkie emaile utworzone w GetResponse są automatycznie dopasowane do urządzeń mobilnych, bez dodatkowych kosztów. Podgląd mobilny w kreatorze wiadomości zapewni Ci pełną kontrolę nad projektowanym emailem.

Laptop Tablet Smartphone

Automatyczne rekomendacje produktów

Wykorzystaj dane zebrane w e-sklepie do up-sellingu, polecając klientom produkty powiązane z poprzednimi zakupami. Wystarczy, że dodasz do wiadomości moduł rekomendacji i wybierzesz kategorie produktów, które chcesz promować.

Ponad 500 szablonów i 5000 licencjonowanych grafik

Skorzystaj z galerii gotowych szablonów email, które sprawią, że Twoje wiadomości będą wyglądać profesjonalnie. Użyj jednej z 5000 dostępnych grafik i popuść wodze kreatywności, aby skuteczniej przyciągnąć i zainteresować odbiorców.

Thumbs
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail
Email template thumbnail

Zrób to po swojemu!

Wykorzystaj jeden z gotowych szablonów wiadomości lub zaprojektuj własny. Przeczytaj dokumentację deweloperską, aby dowiedzieć się więcej.

/ /

Masz już projekt emaila? Zaimportuj go z adresu URL, w formie pliku ZIP lub skopiuj i wklej kod HTML szablonu.

/

Dopasuj emaile do swoich potrzeb:

Testy A/B

Testowanie i analizowanie emaili jeszcze nigdy nie było tak proste. Treść, temat, pole nadawcy, pora dnia, dzień tygodnia – przetestuj do 5 wersji emaila, aby mieć pewność, że wybrałeś tę odpowiednią.

Dynamic Content

Wykorzystaj informacje o klientach do zapewnienia im wartościowych treści, odpowiadających ich zainteresowaniom i preferencjom. Wyświetlaj różne grafiki i dane w zależności od zainteresowań odbiorców i ich zachowań..

Podgląd wiadomości

Chcesz, aby Twoje newslettery wyglądały doskonale we wszystkich skrzynkach odbiorczych? Użyj podglądu wiadomości i sprawdź, jak prezentują się w najbardziej popularnych klientach pocztowych.

Podgląd mobilny

Emaile, które prezentują się doskonale na każdym urządzeniu. Użyj wbudowanego podglądu mobilnego, aby mieć oko na wszystkie wprowadzane zmiany.

Integracje social media

Zwiększaj zasięg kampanii dzięki integracjom social media. Zachęcaj do udostępnień, powiększaj listę mailingową, wysyłaj automatyczne aktualizacje i korzystaj z integracji wideo.

Śledzenie kliknięć

Trzymaj rękę na pulsie w Twoich kampaniach. Skorzystaj z zaawansowanych statystyk wiadomości i obserwuj, jak zmieniają się wskaźniki otwarć i kliknięć .

Statystyki Google Analytics

Jesteś fanem cyferek? Połącz konto GetResponse z Google Analytics i na bieżąco obserwuj statystyki wiadomości.

Preheadery

Preheader to bardzo ważna część Twoich wiadomości. Teraz możesz dodać go do emaila jednym kliknięciem, przeciągając odpowiedni element do obszaru roboczego.

Wiadomości testowe

Testuj, testuj i jeszcze raz testuj! Nie ryzykuj utraty odbiorców z powodu błędu w emailu – wyślij wiadomość testową na dowolny adres email.

Załączniki

Niektóre materiały nie powinny być przesyłane z użyciem serwisów zewnętrznych. Dołącz je do wiadomości! Możesz dodać załączniki o łącznej wadze nawet do 400 kB.

Archiwum emaili online

Twoje newslettery to dzieła sztuki! Możesz podziwiać je w każdej chwili – dzięki archiwum online wszystkie wiadomości znajdują się w jednym miejscu.

Zaledwie 17% marketerów wykorzystuje potencjał emaili i komunikuje się z klientami na różnych etapach procesu zakupowego. Wykorzystaj kreator newsletterów, aby zaprojektować wiadomości na każdy etap ścieżki klienta.

Wykorzystaj kreator newsletterów, aby projektować i wysyłać emaile – najpopularniejszy rodzaj komunikacji online marketingowej. Korzysta z nich 58% marketerów.

Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?