Email marketing

Więcej sprzedaży, otwartych wiadomości i klikniętych linków.

Pakiet narzędzi email marketingowych, dzięki którym dostarczysz
oferty skrojone na miarę potrzeb subskrybentów. Zaplanuj skuteczną
strategię email marketingową w kilku prostych krokach.

Twórz treści, którym nikt się nie oprze.

Daj upust swojej kreatywności, korzystając z nieograniczonych możliwości projektowania emaili. Użyj edytora drag-and-drop lub kreatora HTML i stwórz prawdziwe arcydzieło! Możesz wykorzystać jeden z ponad 500 gotowych szablonów lub zaprojektować własny.

Wybieraj z ponad 1000 bezpłatnych zdjęć iStock, które nadadzą profesjonalny wygląd Twoim newsletterom.

Emaile, które znakomicie prezentują się na każdym urządzeniu. Wykorzystaj podgląd mobilny, aby mieć pełną kontrolę nad projektem. Z tak dostosowanymi szablonami, dostarczysz odbiorcom idealnie sformatowane wiadomości.

Poznaj swoich odbiorców.

Zwracaj się do nich po imieniu i wykorzystuj w emailach to, co o nich wiesz. Użyj treści dynamicznych i dostarczaj odbiorcom wiadomości odpowiadające ich zainteresowaniom i preferencjom.

Odkryj potencjał autoresponderów.

Zautomatyzuj komunikację marketingową. Kontaktuj się z subskrybentami i buduj z nimi trwałe relacje już od momentu, gdy zapiszą się do newslettera.

Kursy online, programy szkoleniowe, przydatne wskazówki – wszystkim tym możesz zarządzać z poziomu intuicyjnego organizera drag-and-drop.

Docieraj do wybranych odbiorców.

Masowa wysyłka tego samego emaila do tysięcy osób nie zagwarantuje Ci sukcesu i zaangażowania odbiorców.

Użyj zaawansowanej segmentacji, by tworzyć grupy kontaktów o podobnych zainteresowanich i dostarczać wartościowe, wysoce spersonalizowane treści. Grupuj kontakty na postawie pól dodatkowych, geolokalizacji, daty subskrypcji, stopnia zaangażowania odbiorcy... i nie tylko!

Zoptymalizuj wysyłkę wiadomości.

Dostarczaj wiadomości dokładnie wtedy, gdy odbiorcy chcą je przeczytać, dzięki funkcji Perfect Timing. Emaile docierają do skrzynek w momencie, gdy subskrybenci są najbardziej aktywni i skłonni otworzyć wiadomość.

Email nie zna granic! Skorzystaj z narzędzia Time Travel i dostarczaj wiadomości o tej samej porze w każdej strefie czasowej.

Aby wiadomości trafiły do odbiorców, potrzebujesz platformy online marketingowej z nieskazitelną opinią. Znajdując się na białej liście większości dostawców usług internetowych, emaile GetResponse są traktowane priorytetowo i cieszą się 99% dostarczalnością.

99%dostarczalności

Obserwuj i optymalizuj.

Trzymaj rękę na pulsie swoich kampanii email marketingowych. Obserwuj otwarcia, kliknięcia, wypisy z listy oraz udostępnienia w mediach społecznościowych – wszystko to za pomocą intuicyjnych statystyk.

Odbiorcy +25527

Segmentuj odbiorców w oparciu o ich zaangażowanie i podejmuj dalsze działania w zależności od ich zachowań.

Dzięki obserwacji aktywności odbiorców w czasie rzeczywistym zobaczysz, kiedy dostarczane są Twoje wiadomości, a także kto je otwiera i klika.

To nie koniec! Testuj, testuj i jeszcze raz testuj. Wykorzystaj testy A/B, aby zoptymalizować każdy element wiadomości – począwszy od tematu, przez nazwę nadawcy, na wyglądzie i zawartości emaila kończąc. Niech Twoi subskrybenci sami zadecydują, jakie treści chcą otrzymywać.

klikniętych 8%
VS.
klikniętych 12%

Przekonaj się sam!

Zobacz, jak znany bloger i przedsiębiorca Leslie Samuel wykorzystuje GetResponse w swojej strategii email marketingowej.

18% marketerów z różnych branż stwiedziło, że email marketing cechuje się doskonałym wskaźnikiem zwrotu z inwestycji (ROI).

Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?
Webinary
CRM