Email marketing

Więcej sprzedaży, otwartych wiadomości i klikniętych linków.

Pakiet narzędzi email marketingowych, dzięki którym dostarczysz
oferty skrojone na miarę potrzeb subskrybentów. Zaplanuj skuteczną
strategię email marketingową w kilku prostych krokach.

Twórz treści, którym nikt się nie oprze.

Daj upust swojej kreatywności, korzystając z nieograniczonych możliwości projektowania emaili. Użyj edytora drag-and-drop lub kreatora HTML i stwórz prawdziwe arcydzieło! Możesz wykorzystać jeden z ponad 500 gotowych szablonów lub zaprojektować własny.

Wybieraj spośród ponad 5000 licencjonowanych grafik Shutterstock, które nadadzą profesjonalny wygląd Twoim wiadomościom.

Thumbs

Emaile, które znakomicie prezentują się na każdym urządzeniu. Wykorzystaj podgląd mobilny, aby mieć pełną kontrolę nad projektem. Z tak dostosowanymi szablonami, dostarczysz odbiorcom idealnie sformatowane wiadomości.

Newsletter Creator

Poznaj swoich odbiorców.

Zwracaj się do nich po imieniu i wykorzystuj w emailach to, co o nich wiesz. Użyj treści dynamicznych i dostarczaj odbiorcom wiadomości odpowiadające ich zainteresowaniom i preferencjom.

Contact Details

Odkryj potencjał autoresponderów.

Zautomatyzuj komunikację marketingową. Kontaktuj się z subskrybentami i buduj z nimi trwałe relacje już od momentu, gdy zapiszą się do newslettera.

Kursy online, programy szkoleniowe, przydatne wskazówki – wszystkim tym możesz zarządzać z poziomu intuicyjnego organizera drag-and-drop.

Calendar

Docieraj do wybranych odbiorców.

Masowa wysyłka tego samego emaila do tysięcy osób nie zagwarantuje Ci sukcesu i zaangażowania odbiorców.

Użyj zaawansowanej segmentacji, by tworzyć grupy kontaktów o podobnych zainteresowanich i dostarczać wartościowe, wysoce spersonalizowane treści. Grupuj kontakty na postawie pól dodatkowych, geolokalizacji, daty subskrypcji, stopnia zaangażowania odbiorcy... i nie tylko!

Subscribers

Zoptymalizuj wysyłkę wiadomości.

Dostarczaj wiadomości dokładnie wtedy, gdy odbiorcy chcą je przeczytać, dzięki funkcji Perfect Timing. Emaile docierają do skrzynek w momencie, gdy subskrybenci są najbardziej aktywni i skłonni otworzyć wiadomość.

Timing

Email nie zna granic! Skorzystaj z narzędzia Time Travel i dostarczaj wiadomości o tej samej porze w każdej strefie czasowej.

Aby wiadomości trafiły do odbiorców, potrzebujesz platformy online marketingowej z nieskazitelną opinią. Znajdując się na białej liście większości dostawców usług internetowych, emaile GetResponse są traktowane priorytetowo i cieszą się 99% dostarczalnością.

99%dostarczalności

Obserwuj i optymalizuj.

Trzymaj rękę na pulsie swoich kampanii email marketingowych. Obserwuj otwarcia, kliknięcia, wypisy z listy oraz udostępnienia w mediach społecznościowych – wszystko to za pomocą intuicyjnych statystyk.

Analytics
Odbiorcy +25527

Segmentuj odbiorców w oparciu o ich zaangażowanie i podejmuj dalsze działania w zależności od ich zachowań.

Dzięki obserwacji aktywności odbiorców w czasie rzeczywistym zobaczysz, kiedy dostarczane są Twoje wiadomości, a także kto je otwiera i klika.

Map

To nie koniec! Testuj, testuj i jeszcze raz testuj. Wykorzystaj testy A/B, aby zoptymalizować każdy element wiadomości – począwszy od tematu, przez nazwę nadawcy, na wyglądzie i zawartości emaila kończąc. Niech Twoi subskrybenci sami zadecydują, jakie treści chcą otrzymywać.

Newsletter
klikniętych 8%
VS.
Newsletter
klikniętych 12%

Przekonaj się sam!

Zobacz, jak znany bloger i przedsiębiorca Leslie Samuel wykorzystuje GetResponse w swojej strategii email marketingowej.

18% marketerów z różnych branż stwiedziło, że email marketing cechuje się doskonałym wskaźnikiem zwrotu z inwestycji (ROI).

Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?