Zmiany w zarządzaniu ustawieniami kampanii w GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Zmiany w zarządzaniu ustawieniami kampanii w GetResponse

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć w rozwoju GetResponse cały czas pozostajemy wierni zasadzie CANI.

Co to oznacza? Continous and Never-Ending Improvement, czyli ciągły i niekończący się postęp. A nasz zespół rozwoju produktu nieustannie myśli co można jeszcze zrobić, aby GetResponse było jeszcze bardziej funkcjonalne.

Tym razem nie jest to wstęp do nowej funkcjonalności :), ale do znacznych zmian, które wprowadziliśmy do zarządzania ustawieniami kampanii w GetResponse.

Zmiany są widoczne już w menu ustawień kampanii. Zakładka „Język” została zastąpiona „Ustawieniami subskrypcji”. Zniknęła również zakładka „Kontakty”, której funkcje zostały umieszczone właśnie w ustawieniach subskrypcji.

Oznacza to, że od dzisiaj w zakładce „Ustawienia subskrypcji” można w pełni zarządzać ustawieniami zapisu nowych odbiorców jak:

  • sposób subskrypcji z potwierdzeniem
  • ustawienia szablonu wiadomości potwierdzającej subskrypcję włącznie z możliwością wyboru języka
  • ustawienia strony potwierdzającej subskrypcję oraz wypisania się z subskrypcji

Dodatkowo, na końcu strony można znaleźć „Ustawienia zaawansowane”, za pomocą których można zarządzać przekazywaniem danych z formularza zapisu oraz możliwością wypisania  się odbiorcy z wielu kampanii jednocześnie.

Zmiany są widoczne również w zakładce „Ogólne”, w których można ustawiać:

  • subdomeny
  • domyślną nazwę dla nowego kontaktu
  • wybór języka kampanii

To nie wszystko! Ustawienia powiadomień o nowej subskrypcji zostało przeniesione do statystyk subskrypcji. A ustawienia powiadomień wysłanych wiadomości można znaleźć w statystykach wysyłek.

Już pracujemy nad kolejnymi zmianami w zarządzaniu ustawieniami kampanii. Tym razem będą one dotyczyć zakładki „Wiadomości”.

Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Koniecznie dajcie nam znać co sądzicie o wprowadzonych zmianach.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.