Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zespół GetResponse na ad:tech w San Francisco
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Zespół GetResponse na ad:tech w San Francisco

Zaledwie kilka miesięcy temu informowaliśmy o naszym udanym występie na ad:tech w Nowym Jorku, a już mamy dla Was kolejną relację z imprezy zza oceanu.

Tym razem zespół GetResponse również brał udział w targach ad:tech.
Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży marketingu internetowego odbyło się na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych – w San Francisco.

Imprezę odwiedziło ponad 10 tys osób. A trzeba przyznać, że było co odwiedzać!  Oprócz stoiska GetResponse (którego po prostu nie mogło zabraknąć 🙂 ), na ad:tech wystawiały się m.in. takie firmy jak: Microsoft, Facebook, Google, LinkedIn czy Yahoo!.

Jako, że była to już nasza trzecia impreza z serii ad:tech, to doświadczony zespół GetResponse od razu zabrał się do prezentowania możliwości korzystania z serwisu oraz wymiany poglądów na temat email marketingu z osobami odwiedzającymi nasze stoisko.

 

Dodatkowo, podczas pobytu w San Francisco, byliśmy sponsorem spotkania Mailer Meetup. Są to cykliczne nieformalne imprezy skupiające email marketingowców, które odbywają się w większych miastach Stanów Zjednoczonych.

Bardzo cieszy nas fakt, że nasze stoisko na każdej kolejnej edycji targów wzbudza coraz większe zainteresowanie odwiedzających. Dlatego w planach mamy już kolejną imprezę ad:tech. Tym razem ponownie obierzemy kierunek na Nowy Jork 🙂 .

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.