Zdobyliśmy statuetkę Ekomers!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Zdobyliśmy statuetkę Ekomers!

Wczoraj na Stadionie Narodowym podczas Wieczoru Branżowego V Targów eHandlu i konferencji Ecommerce Trends ogłoszono laureatów tegorocznej edycji konkursu “Ekomersy”.

Udało się! Statuetka w kategorii “Najlepszy produkt/usługa wspierająca relację z klientami” została przyznana właśnie GetResponse!

IMG_4478

Jesteśmy bardzo dumni, że internauci i kapituła największego konkursu branży e-commerce, spośród nominowanych w tej kategorii marek, zdecydowali się wyróżniać właśnie nas.

Jest to dla nas wyraźny sygnał, że nieustanny rozwój produktu, wprowadzanie nowych funkcjonalności, które odpowiadają na potrzeby klientów oraz prosty i intuicyjny interfejs zyskają uznanie klientów.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i każdy oddany na GetResponse głos.

1234933_660045634014899_2034744824_n

Wczoraj świętowaliśmy, a dzisiaj – jak co dzień – podwijamy rękawy i jeszcze bardziej zmotywowani zabieramy się do dalszej pracy. W końcu kolejna edycja “Ekomersów” już za rok 😉

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.