Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zapraszamy na EmailCamp!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Zapraszamy na EmailCamp!

EmailCamp to nazwa organizowanych przez nas spotkań poświęconych najlepszym praktykom w email marketingu.

Zaczynamy 23 września w Gdańsku, a następnie 27 września jedziemy do Warszawy.

Celem imprezy jest swobodna wymiana wiedzy i doświadczenia z zakresu email marketingu, w tym najnowszym trendom oraz kierunkom rozwoju.  Dyskusje zostaną poprowadzone przez naszych specjalistów, którzy na co dzień pracują z klientami z całego świata.

Nie narzucamy tematów. To Wy tak naprawdę decydujecie, które z dobrych praktyk email marketingu zostaną omówione. Podczas rejestracji możecie wybrać z proponowanej listy najbardziej interesujące Was wątki. Do wyboru macie tematy związane m.in. z budowaniem listy subskrybentów, efektywną kreacją newsletterów, współpracą z dostawcami usług email marketingowych, video email marketingiem czy integracją z portalami społecznościowymi. Ostateczna lista tematów w każdym mieście zostanie ustalona na podstawie wyników głosowania uczestników.

Aby wziąć udział w EmailCamp, wystarczy zarejestrować się na stronie EmailCamp.pl. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, więc lepiej zarezerwujcie swoje miejsce już teraz na stronie: www.EmailCamp.pl

Gdańsk i Warszawa to tylko początek. W planach mamy kolejne spotkania we wszystkich większych miastach. Zatem trzymaj rękę na pulsie, ponieważ może już niedługo EmailCamp zawita właśnie do Twojego miasta!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.