Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wystartowaliśmy z kampanią promującą automatyzację email marketingu
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Wystartowaliśmy z kampanią promującą automatyzację email marketingu

Nie wiem czy wiecie, ale GetResponse jest jedynym dostawca usług email marketingowych w Polsce oferujący funkcję automatyzacji email marketingu.

Umożliwia ona nie tylko tworzenia wiadomości typu “follow up”, ale również  szybki import kontaktów, integrację z popularnymi serwisami (m.in., Joomla!, Salesforce.com, WordPress), segmentację, targeting behawioralny czy funkcję podglądu kreacji w najpopularniejszych klientach pocztowych.

Postanowiliśmy mocniej niż do tej pory przedstawić korzyści z zastosowania funkcji automatyzacji email marketingu. Wystartowaliśmy właśnie z kampanią promocyjną “Włącz autopilota”, która prowadzona jest w najpopularniejszych serwisach branżowych i opiera się na banerach reklamowych oraz mailingach.

Kampanię wspierają także działania i reklamy prowadzone za pomocą portalu społecznościowego Facebook oraz studium przypadku prezentujące automatyzację email marketingu wykorzystaną przez jednego z klientów GetResponse.

Jeżeli macie pytania, to jak zawsze, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.