Witamy w Nowym Roku!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Witamy w Nowym Roku!

Nowy rok to zawsze nowe plany, pomysły, marzenia i postanowienia.

Cały zespół GetResponse życzy i trzyma za Was kciuki, aby wszystko co sobie założyliście udało się spełnić w 2011 roku. Niech to będzie właśnie Wasz rok!

Nasz kalendarz na najbliższe dwanaście miesięcy również jest pełen planów… Na przykład wraz z ostatnim dniem starego roku zakończył się pierwszy etap ogłoszonej przez nas Email-Rewolucji. Od 11 stycznia wprowadzamy opłaty za korzystanie z naszych usług, co nie przeszkadza nam kontynuować Email-Rewolucji. Dlaczego? Bo jako jedyny dostawca oferujemy email marketing za darmo do 1000 subskrybentów na zawsze i oferujemy najbardziej konkurencyjne stawki na rynku!

Nie wierzycie? Sprawdźcie sami! Tutaj dostępny jest specjalny kalkulator, gdzie można zobaczyć jak dobrze wypada GetResponse na tle konkurencji. Jeśli z kolei dostaniecie jeszcze lepszą ofertę od innego dostawcy przyjdźcie do nas i zobaczymy co da się zrobić. 🙂

To, że jak my wierzycie w Email-Rewolucję pokazują wyniki: przez 5 tygodni trwania promocji z rewolucyjnej oferty zaczęło korzystać już blisko 1000! nowych klientów.

A w konkursie Facbookowym wzięło udział blisko 800 osób i jak informowaliśmy szczęśliwym posiadaczem iPada został Dariusz Francuz. Gratulacje! 🙂

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do ogłoszonej przez nas Email-Rewolucji – założyli konto lub wzięli udział w konkursie.

W 2011 nie zamierzamy zwalniać tempa, dopiero się rozkręcamy. Już pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami i kolejnymi konkursami. Także trzymajcie rękę na pulsie, więcęj informacji już niebawem!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.