Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Weź udział w badaniu GetResponse i wygraj unikatową koszulkę
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Weź udział w badaniu GetResponse i wygraj unikatową koszulkę

Wystartowaliśmy właśnie z kolejnym projektem badawczym na temat email marketingu.

Tym razem postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się urządzeniom mobilnym, a konkretnie jaki mają wpływ na sposób sprawdzania poczty email. Będziemy poszukiwali odpowiedzi na pytania ilu użytkowników smartfonów i tabletów wysyła, sprawdza i przegląda wiadomości email za pomocą swoich mobilnych urządzeń.

Aby wziąć udział w badaniu wystarczy poświęcić minutę i odpowiedzieć na kilka zamkniętych pytań umieszczonych w ankiecie internetowej. Wszystkie odpowiedzi zostaną zebrane i przeanalizowane przez naszych ekspertów email marketingu i opublikowane w formie raportu.

Koszulki do zgarnięcia!

Każdy kto wypełni ankietę i poda swój adres email weźmie udział w losowaniu unikatowej  koszulki zaprojektowanej specjalnie z okazji uruchomienia rewolucyjnego Kreatora Wiadomości GetResponse. Koszulki będą losowane co drugi dzień w trakcie trwania badania, a zwycięzcy ogłaszani na facebookowym profilu GetResponse.

Badanie potrwa do 16 lipca.

Aby wypełnić ankietę wystarczy kliknąć tutaj.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.