Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Walentynkowe newslettery w GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Walentynkowe newslettery w GetResponse

Luty już niemal w pełni, co oznacza, że już za kilka dni w kalendarzu pojawi się kartka z datą 14 lutego – obwieszczająca święto zakochanych.

Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe, walentynkowe szablony newsletterów.

Do wyboru są 2 różne szablony, a każdy z nich dodatkowo dostępny jest w trzech różnych kolorach.

Staraliśmy się, aby przygotowane przez nas newslettery nie powielały wykorzystywanych powszechnie schematów, tylko iskrzyły się nutką wyjątkowości i oryginalności. Mamy nadzieję, że się nam udało. Zresztą oceńcie sami.

Szablony są gotowe do użycia. Jedyne co trzeba zrobić, aby zacząć ich używać to zalogować się do konta GetResponse, wybrać szablon z kategorii “Walentynki”  i uzupełnić go informacjami, które chcesz wysłać do swoich klientów, przyjaciół czy tej jedynej sympatii 🙂 .

Pamiętaj, że w GetResponse dostępna jest również darmowa Galeria Obrazów. Możesz zatem wzbogacić walentynkowe szablony dodatkowymi grafikami, jeśli tylko masz na to ochotę.

Z niecierpliwością  czekamy na Twoją opinię. Koniecznie daj nam znać czy walentynkowe newslettery spodobały się Twoim odbiorcom lub odbiorcy 😉

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.