Testowanie i optymalizacja wiadomości email – poradnik ekspertów GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Testowanie i optymalizacja wiadomości email – poradnik ekspertów GetResponse

Kilka miesięcy temu uruchomiliśmy nową wersję Testów A/B/X – narzędzia do testowania i dostosowywania kampanii email marketingowych do maksymalnej wydajności.

Jeżeli jeszcze z niej nie skorzystałeś, bo zasłaniałeś się wymówkami, że nie wiesz do końca jak i po co, to mamy dla Ciebie coś, dzięki czemu szybko zmienisz zdanie.

Darmowy poradnik

Zespół ekspertów GetResponse przygotował obszerny poradnik, który skutecznie wprowadzi Cię w świat testowania i optymalizacji wiadomości email.

 

cover

Jeżeli do tej pory nie wiedziałeś dlaczego warto w ogóle poświęcać czas na optymalizację lub jak testowanie kluczowych elementów wiadomości może zwiększyć ich skuteczność, to nie musisz już się tym przejmować.

Poradnik odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Dowiesz się z niego nie tylko jak optymalizować kampanie email marketingowe, ale poznasz również złote zasady testowania oraz 14 elementów wiadomości, które warto optymalizować.

Screen Shot 2014-03-19 at 09.31.47

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.