Statuetka Stevie dla GetResponse
autor: Karolina Kurcwald ostatnia aktualizacja 0

Statuetka Stevie dla GetResponse

Dzisiejszego poranka razem z naszym prezesem, Szymonem Grabowskim, do biura GetResponse przyjechał “gość specjalny”…

…srebrna statuetka Stevie, bliski kuzyn Oscara i Emmy ;). Nagrodę, przyznaną w konkursie Stevie Awards, Szymon odebrał podczas uroczystej gali, która odbyła się w poniedziałek w Seulu.

O Stevie Awards

Nagrody Stevie Awards to międzynarodowe nagrody biznesowe, przyznawane firmom z całego świata w różnych kategoriach, związanych m.in. z komunikacją marketingową i rozwojem produktów. Laureaci otrzymują medale oraz złote, srebrne i brązowe statuetki, które produkowane są przez twórców statuetek Oskara, Emmy i Clio.

Stevie dla GetResponse

Platforma GetResponse otrzymała srebną statuetką Stevie w kategorii nagradzającej najlepsze nowe wersje oprogramowania (Best Software – New Version). Jury konkursu doceniło nasz nowy Kreator Wiadomości, który znacząco zmienił sposób tworzenia newsletterów.

Nagrody zostały rozdane w poniedziałek, 15 października, podczas uroczystej gali w Seulu, w której wziął udział również Szymon Grabowski.

Ta nagroda to uhonorowanie pracy całego zespołu GetResponse, z wyszczególnieniem tych, którzy bezpośrednio tworzyli nasz nowy kreator i codziennie czuwają nad rozwojem platformy oraz wprowadzaniem kolejnych funkcjonalności i udogodnień dla użytkowników.

Dziękujemy również Wam – czyli naszym Klientom – za cenne uwagi, które od Was dostajemy a które pomagają nam ulepszać GetResponse!

Bardzo cieszymy się z tej nagrody (w końcu kto nie lubi nagród dostawać?!) i obiecujemy, że będziemy ciężko pracować na kolejne! 🙂

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.

Zostań autorem na Blogu GetResponse!

Dowiedz się, jak to zrobić